reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Warrior jest bardzo ładny ja już mam jumpera i jestem na razie zadowolona :-)

A może któraś wie czy do jumpera można dokupić jakiś inny fotelik z adapterem pasujący do stelażu wózka?
 
reklama
O Tako słyszałam bardzo pozytywne opinie - tego akurat modelu nie znam, bo chyba najpopularniejszy jest Jumper. Z tego co wiem, to wiele mam go poleca.

Ten co pokazałam to jest najnowszy i różni sie od Jumpera że ma stalową ramę wzmocnioną, i pewnie troszkę designem. Też słyszałam o nim dobre opinie, i kolorki mają niespotykane :)


Nio w kolorkach można wybierać, jeszcze nie podjeliśmy decyzji co do koloru gdybyśmy go kupili bo ja np mogłabym mieć wersję z serduszkiem ale mój M by się głupio czuł na spacerze :-):-)
 
Dagamit- energy jest ekstra! Ale drogi i taki bardziej właśnie dla dziewuszki:) (bo bardziej malinowy niż czerwony)

Naprawdę super, ale jednak na x- landera zdecydowaliśmy się wiele miesięcy temu i nie umiałam już zmienić zdania...

No dla mnie bardzo ekstra, ale niestety trochę za drogi...Chyba że uda mi się wylicytować coś podobnego (ale tylko podobnego, nie identycznego, bo to starsza wersja, bez jasnego obicia) : X-Lander XA Idealny i Super wielki zestaw !!! (1482312056) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Też jestem już trochę skrzywiona na tego x-landera i nie ukrywam, że czasem mnie to wkurza, bo jest tyle fajnych wózków, a ja jakoś tak patrzę tylko w tę jedną stronę...
Chociaż biorę pod uwage jeszcze jedną opcję (przecudnie wyglądał dla mnie na żywo i kolorki super do wyboru):
http://allegro.pl/wozek-espiro-atlantic-2010-fotelik-multi-kurier-i1465237153.html
 
Ostatnia edycja:
ja już w listopadzie wiedziałam, że będę mieć X-landera:rofl2: tylko w styczniu jakoś tak się zafixowałam na XQ bo ma spacerówkę przekładaną, ale jak zobaczyłam oba na żywo to już wiedziałam, że jednak XA
 
Dagamit, licytuj, śliczny jest ten zestaw!!
Co do espspiro- fajny, ale jedna rzecz mi się w nim wizualnie nie podoba- stelaż

mrmoon- ja przez krótki okres czasu też rozważałam xq. Ale w sumie mi nie zależy na przekładanej spacerówce- nich Mały ogląda świat- w domku będzie patrzył na rodziców. A my możemy zawsze podglądnąć go przez daszek:)
 
Dagamit- energy jest ekstra! Ale drogi i taki bardziej właśnie dla dziewuszki:) (bo bardziej malinowy niż czerwony)

Ivona, fajne wózki, ale obica dla mnie za pstrokate.

Wczoraj w jednym sklepie facet b. polecał nam bebeto solaris - fajny wózeczek, zdziwiona byłam jak porządnie wykonany, mały po złożeniu i lżejszy od x- landera o ok 1kg. Cały komplet ze wszystkim kosztował 1094zł. Do tego w gondolce można unieść oparcie, spacerówka przodem i tyłem w kier. jazdy. I piękne kolory- wsyztskie w tej samej cenie;)
Wózki dziecięce BEBETTO - Producent wózków dziecięcych
Naprawdę super, ale jednak na x- landera zdecydowaliśmy się wiele miesięcy temu i nie umiałam już zmienić zdania...


Bardzo fajny ten wózek i dają markowy fotelik w cenie, akurat szukamy wózka w tych granicach finansowych, napewno bliżej mu się przyjże. Wszystko okaże się w sklepach bo chcemy i tak je najpierw zobaczyć na żywo i wtedy podejmiemy ostateczną decyzję. Jeszcze pewnie nie jeden mi sie spodoba :-)
 
reklama
Do góry