reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kiedy na zakupy ;)

no ja właśnie pisałam wcześniej z cinamon,że też kupiłam taką skojarzona u mnie za 100 zł jedno wkłucie i 3 w 1
 
reklama
Setana na meningokoki szczepiłam ale to było już po tych wszystkich szczepieniach tu wymienionych.Nie mam faktury nie wiem czemu może wywaliłam.Była to tylko jedna dawka ale ceny nie pamiętam

Teraz prawdopodobnie zaszczepie tylko obowiązkowo szczepionką skojarzoną bo lepiej ją organizm przyswaja ( a może to tez bajka) i napewno na rotawirusa .
Zmieniam też przychodnie bo tu to tylko kasa się liczy i wszystko super jak się na wszystko zgadzam. 4 razy próbowałam się dostać do lekarza z chorym dzieckiem i ani razu się to nie udało.
 
Witam dziewczynki;) Mam pytanie odnośnie wózków, ile mniej więcej dzieciaczek pojeździ w gondoli zanim przeżuci się go do spacerówki?? Bo rozglądam się ostatnio i naszła mnie myśl czy nie lepiej było by dla mnie kupić spacerówkę z rozkładanym oparciem do pozycji leżącej? Mieszkam na 3cim piętrze i jak sobie wyobrażę że mam sama dźwigać ok 20to kilowy wózek +dziecko to już mi coś w krzyżu strzela:) Czy dla bezpieczeństwa dziecka lepiej na początku wozić je w gondoli??
 
edytka dziecko przerzucasz do spacerówki jak zaczyna siadać czyli w zależności od dziecka może to być 6-8 miesiąc życia.
A nie masz możliwości zostawienia stelaża wózka na jakimś półpiętrze na dole klatki schodowej a do mieszkanka zabierałabyś tylko gondolę z dzidzią? Bo myślę że gondola lepsza dla niuborna.
 
Cinamon.... to straszne co napisałaś odnośnie dostępności przychodni. :szok: Czy dobrze pamiętam, że jesteś z Wawy ? Gdzie tak traktują ludzi ?
 
edytka204 ja tez na 3cim mieszkam i wozek bede trzymac jak w pierwszej ciazy w piwnicy :tak:
spacerowki jak pisala wczesniej Madzioolka jak dziecko juz siedzi nie wczesniej ;-)
 
Witam dziewczynki;) Mam pytanie odnośnie wózków, ile mniej więcej dzieciaczek pojeździ w gondoli zanim przeżuci się go do spacerówki?? Bo rozglądam się ostatnio i naszła mnie myśl czy nie lepiej było by dla mnie kupić spacerówkę z rozkładanym oparciem do pozycji leżącej? Mieszkam na 3cim piętrze i jak sobie wyobrażę że mam sama dźwigać ok 20to kilowy wózek +dziecko to już mi coś w krzyżu strzela:) Czy dla bezpieczeństwa dziecka lepiej na początku wozić je w gondoli??

Edytka możesz tak zrobić i kupić spacerówkę z całkowicie rozkładanym siedziskiem.Ja miała taką ,ale i tak była na tyle ciężka że nie zdołałam ja wtachac na piętro.Ale wiesz to było 10 lat temu teraz pewnie te spacerówki są lżejsze.
 
zgadzam sie, ja mialam reczny aventu i byl super:) balabym sie elektrycznego ale kazdemu co innego pasuje.

Ja tez miałam i nadal mam Aventu ręczny..i byłam zadowolona, dobrze ciągnął i wcale nie trwało to kto wie jak długo..I głownie korzystałam z niego na uczelni :zawstydzona/y::-D albo jak przestałam karmić synka, bo w cyckach mleko się zbierało po 12 g i trzeba było trochę je odciążyć...

Tej poduszki to nawet nie brałam pod uwagę,ja ona niby pomaga??? mnie sie dobrze śpi jak już zasnę...
 
reklama
Edytka jak najbardziej sapcerówka z rozkładanym na płasko siedzonkiem, do tego mozesz sobie dokupic ew. nosidełko z usztywnianym dnem i z uszami do przenoszenia dziecka (na aleegro nowe, uniwersalne za 50-60 zł). jezeli mialabys gdzie wozek zostawiac, np. jakas piwnica, klatka schodowa, wozkownia to nosidelko fajnie by sie sprawdzałao jak np. dziecko by ci zasnelo na spacerze, wyciaałabys z nosidelkiem i dzieciaczek by sie nie obudzil, a przy tym nosidełko jest lekkie wiec dodatkowo niewielkie obciązenie. Ostatnio kobieta w sklepie dziecinnym mowila ze coraz wiecej osob decyduje sie na zakup spacerówki rozkladanej na leżąco i rezygnuja z gondolek
 
Do góry