reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kiedy na zakupy ;)

Ja poluję na wybrane polecone rzeczy na Allegro np. teraz na muszle laktacyjne Avente. Wyczaiłam już w Wawie tani materacyk gryka-kokos z odbiorem osobistym. Mają też podkładki pod materac. Myślicie, że jedna wystarczy ?
 
reklama
Mają też podkładki pod materac. Myślicie, że jedna wystarczy ?
Ja chyba zaopatrzę się w dwie, tak na wszelki wypadek.

Mi udało się właśnie upolować otulaczki motherhood, kobitka sprzedawała dwa po bliźniakach, za 35 zł czyli tyle co cena jednego nowego :) Strasznie się cieszę :) OTULACZKI MOTHERHOOD (1458313499) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

A wczoraj mężuś kupił w lidlu okrycie kąpielowe, takie z kapturkiem i myjką. Myślę że kupimy jeszcze jedno i też wystarczy.

Jakoś wolę mieć większość rzeczy na zmianę, żebyw razie jakiejśc awarii, np kupkowej nie latać w popłochu po domu i nie szukać zastępczych rzeczy, ale to tylko taka moja obsesja :)
 
traschka, Anapi, aaga dziękuje bardzo;-) co do przetrzymywania wózka, to jakoś swoim sąsiadom też nie ufam:-p
 
kochane chce kupic laktator elektryczny ale jakiej firmy warto?
chyba skusze sie na uzywany tak jak mowily dziewczyny bo nie wiadomo czy mi sie nada a nie chce wywalac 400 zł w błoto ;)
 
ironia ja słyszałam, że medela jest świetna. Ale na allegro używana powyżej 150zł. Ale to tylko pogłoski, sama jak wiadomo nie uzywałam:)

madzioolka o tych tańszych słyszałąm tyle, że kto kupił ten szybko sprzedał... nie wiem czy warto się w to bawić.
 
reklama
No to muszę się wam pochwalić co upolowałam wczoraj w lumpku;-): 100_3455.jpg (spodenki 2zł, koszula 2zł) a z czego jestem najbardziej zadowolona (cieszyłam się jak dziecko:-)): 100_3456.jpg kombinezon coccodrillo (zero śladów noszenia, tylko brak kapturka) roz.74-5zł:-) myślę że będzie w sam raz, a nawet jak nie to przecież to tylko 5zł:-)
1003455.jpg
 
Do góry