reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Zebrra...dzieki za linka...i właśnie chciałam zapytać co sądzisz o używanym wózku...ale chyba zaryzykuje ( bo wygląda jak nowy) i zalicytuje może uda się go dostać w fajnej cenie jak sprzedawca jeszcze raz go wystawi...fajnie byłoby podjechać i wózek zobaczyć ale to zdecydowanie za daleko
Misialina, ale ten wózio kupiła Madzioolka :) Ja tylko zacytowałam swój własny post, w którym pokazywałam Ci ten wózio :) To było kilka dni temu - musiałaś przeoczyć ;)

Gratuluję lumpkowych zakupów, carter's to moja ulubiona firma :)

 
reklama
Traschka, to nasza parka nawet furą taką samą będzie śmigać- my od początku zdecydowanie jesteśmy na x- landera xa jungle. A wy który kolorek?
Dzięki za link do fotelika- na pewno go zakupimy, mam tylko głupie pytanie- czy kupowanie fotelika przez neta jest bezpieczne (w sensie czy to tworzywo z ktorego jest zrobiony nie jest uszkodzone, czy nie sprzedają jakiejś trefnej partii? czy będzie bezpieczny?) Co o tym myślicie?bo już b. mam ochotę go kupić:))) tylko nie wiem który odcień wybrać;))

Nadzieja, też miałam kiedyś taki pomysł, ale szybko zorientowałam się ,ze nie jest dobry dla dzidzi. Dziecko nie powinno zbyt długo być w foteliku- pozycja w gondolce jest dla niego i jego kręgosłupa o wiele zdrowsza. Czytałam, ze można wpiąć fotelik do stelaża jeśli dziecko śpi, ale jak się obudzi lepiej jak najszybciej przenieść do gondolki...
 
zebrra takie podobne legowisko ma naprawdę mój pies!!!!!!!!
Ale aukcja!!
Mój też... brązowe...

Zebrra...ten link który podałaś http://allegro.pl/tako-jumper-serca-3w1-rozowa-rama-2010-limitowany-i1422964307.html... aukcja została zakończona wczoraj bo nie została osiągnięta cena minimalna...myslę że gość wystawi go ponownie...zreszta napisałam do niego maila

Sorry ale nie doczytałam na aukcji...kurde ale była okazja...aukcja faktycznie odwołana
Nom, zresztą było napisane, że niewykluczone zakończenie przed czasem, czekał na propozycje cenowe... Także jeszcze raz gratulacje dla Madzioolki :)

AgatkaT nie znam tej furki.





Aestima, myślę, ze spokojnie możesz kupić przez net :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
mrsmoon- hmm, od dawna napalam się na xa i doszłam do wniosku, że przekaładana rączka w spacerówie nie jest konieczna- niech dziecko podziwia świat, uczy sie troszkę być samo, nie musi ciągle patrzeć na mamę:)
a xo tyle samo kosztuje, czym się różni od xa? gondola ma taką samą wielkość? Nic o tym xq nie wiem właściwie

patrzcie- fotelik maxi cosi z adapterami do x landera
ZESTAW ADAPTERY X-LANDER + FOTELIK MAXI COSI CITI (1427644591) - Aukcje internetowe Allegro

kolejne głupie pyt. - ten fotelik będzie pasował do każdego auta? trzeba mieć jakąś bazę czy coś? kurcze kompletnie się nie znam na tym:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry