reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

reklama
No i stało się - kupiłam śpiworek :szok::-D "Na własnej skórze" przekonam się co to to to :tak:
A kupiłam taki....śpiworek do spania (1431809168) - Aukcje internetowe Allegro

Zebrra, powiedz mi - 70 cm to na jakie miesiące to będzie? :sorry2: Patrzyłam na tą rozmiarówkę co kiedyś podawałaś - śpiworek też tak powinnam "czytać" (tzn rozmiar)? (jakby co to "na oku" mam jeszcze inne rozmiary;-))


A przypomniało mi się jeszcze coś....
Mogę Wam polecić mega fajne kocyki a Babyono :tak:
BABYONO KOCYK Z POLARU 90X110 WYSYŁKA 6 ZL (1397766684) - Aukcje internetowe Allegro
Widzę że teraz weszło dużo fajnych wzorków, ja mam akurat taki jaki podałam w linku. Z kocykiem nic się nie dzieje po praniu, nie traci swej formy, nie mechaci się, kolor jest wciąż ten sam - naprawdę Wam polecam :tak:
 
Kat ja jestem zdecydowana na x-landera, ale nie martw się ceną, nie jest aż tak wysoka jak podałaś. U mnie w sklepie w mieście rzeczywiście 3 w 1 wychodzi 2200 ale w necie kupisz 2 w 1 za 1200 np tutaj:

WÓZEK X-LANDER GONDOLA+SPACERÓWKA XA 2010+TORBA (1418528911) - Aukcje internetowe Allegro
albo tutaj:

MAGAKOMPLETNY 16 ELEMENTÓW X-LANDER XA JUNGLE 2010 (1423466631) - Aukcje internetowe Allegro

A do tego tak wcześniej dziewczyny pisały zdecydowanie polecam fotelik Maxi cosi, nie ten dołączony do x-landera, dlatego mnie zestaw 3 w 1 w ogóle nie inteesował. Nowe foteliki są np tutaj już za 340zł!

FOTELIK SAMOCHODOWY MAXI COSI CITI WYS.0ZL+GRATISY (1417332965) - Aukcje internetowe Allegro

Cały zestaw wychodzi ok 1500 a wózeczek super jak dla mnie + naprawde dobry fotelik.



Pamiętacie mój nieszczęsny kocyk, który zamawiałam na początku stycznia? Wysłałąm im maila z przypomnieniem, pan strasznie przepraszał, coś się tam tłumaczył i napisał, że przyśle jakis gratis z powodu tak dużej zwłoki. I słuchajcie, kocyk śliczny doszedł w piątek, do tego przysłał mi śpioszki, śliniak i grzechotkę:) Całkiem niexle na tym wyszłam, biorąc pod uwagę, że w zasadzie tak bardzo z tym kocykiem się nie spieszę:)
 
Ja stwierdzilam, ze nie bede kupowac wózka dopiero spacerowke na zime, bo sa o wiele tansze i dluzej je sie uzywa, a poki co bedziemy uzywac fotelika samochodowego, ktory i tak musimy miec a do tego kupujemy taki stelaz na ten fotelik. Czyli generalnie taki skladany wozek. Super rozwiazanie-tanie, wygodne(bo nie trzeba dziecka przekladac z fotelika do wuzka jak spi tylko w całości wkłada się dziecko w stelaz i jedzie)dużo miejsca pod spodem na zakupy i przede wszystkim lekkie w przeciwieństwie do tych wszystkich wozkow tym bardziej, ze rodzimy w lato Może jestem wyrodna matka, ale wole kasę odkładać na ten wózek o który będzie mnie Ben prosił za 17 lat :)))
 
Tak jak pisałam chyba wczoraj, że dołączę do posiadaczy wózka Tako Juper X, i tak też się stało :-)
Udało nam się znaleźć na allegro świetny egzemplarz - gondola użyta kilka razy, a spacerówka i fotelik nieśmigane wcale :-) do tego tak jak w nowych zestawach: czyli folia, torba, śpiworek i co tam tylko było, oraz gratisowo polarowy śpiworek. Całość za 750zł. No i w kolorku który mi się strasznie podoba, czyli popielato-różowym :-)
Cieszę się jak małe dziecko :-):-):-)
A oto nasz wózeczek:
2x.jpg2.jpg

Nie myśleliśmy wcześniej o kupnie wózka używanego, ale ten jest praktycznie nowy. No i w cenie nowego będziemy mieli już i wózek i zostanie jeszcze np na łóżeczko :tak:
 
reklama
kati83 też właśnie oglądałam w sklepie ten wózek. Jest bardzo lekki i ładnie się prezentuje. Ale nie czytałam o nim żadnej opinii.

trascha już prawie w 90% jestem zdecydowana na x-landera z fotelikiem maxi-cosi. Rzeczywiście na allegro są dużo tańsze.
 
Do góry