reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Katamisz- b. Ci dziękuję za informacje:) Pomogłaś:) Powiedz jeszcze kochana, czy jak wezmę włąsnie pożyczkę- tak jak mówi forever, zamiast rat, to to też m i pomoże w tej historii kredytowe? i jak mam konta w inteligo i aliorze, to tam taką pożyczkę najlepiej brać? Pożyczki nie potrzebujemy, ale za rok, dwa będziemy chcieli brać kredyt i myślę, że taka historia kredytowa nam się przyda...

Kat
- x- landery faktycznie mają spcerówę tylko w jednym kierunku, ale mi to nie przeszkadza. Myślę, że roczne dziecko powinno sobie właśnie podczas spacerku podziwiać świat a nie mamę, a my możemy zerkać przez tą siateczkę w budce. Myślę, że to dla dziecka jest rozwijające, kształtuje jego ciekawość świata. Pracowałam jako niania kilka lat i zawsze tak szkraby woziłam- przodem do świata:)

Baśka- w takim razie wrzucę jeszcze kilka linków niebawem, takie wyszukiwanie sprawia mi frajdę. WIdać mamy podobny gust, skoro podobają Ci sie wyszukane przeze mnie rzeczy:) Co do tego sprzedawcy- idz na pocztę- mi raz listonosz nie zostawił awizo, a jak tam nie będzie paczki- skontaktuj się ze sprzedawcą mailowo lub tel. - zagroź mu wystawieniem neg. komentarza. Ja kupuję u tych co mają pozytywne i do tej pory wszystko było zawsze ok.

I na koniec- znalazłam w necie ładne łóżeczko, takie chyba bardziej dziewczynkowe, może komuś się przyda:)
ŁÓŻECZKO SERDUSZKO - DREWNO LITE (1427957208) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
W takim razie w temacie pościeli mam pytanko - jakie polecacie prześcieradełka do łóżeczka?
Na pewno z gumką :tak:
(wieczorem - teraz wychodzę do miasta - poszukam u siebie w allegro, bo z jednego prześcieradła nie jestem zadowolona. Mino że ma gumkę to est ona słaba i zsuwa się z materaca:dry:)


Madziooolka, śliczne zakupy.


Aestima, łóżeczko bardzo ładne, podoba mi się to ciemne :tak:
 
Basiu, specjalnie z myślą o Tobie buszuję po dziewczynkowych ubrankach:) Nic extra nie znalazłam ,ale wklejam to co zwróciło moją uwagę. Jeszcze trochę pobuszuję, bo uwielbiam grzebać w dziewczyńskich ciuszkach (a jestem w tym zaprawiona dzieki chrześnicy mojej kochanej). Jak coś znajdę- wrzucę

nowa sukienka F&F jak next rozmiar 62 (0-3) (1428452613) - Aukcje internetowe Allegro -nowa i słodka sukienusia, ale nie na upał, z polarku, na chłodniejszy dzień
ŚLICZNA SZTRUKSOWA SUKIENKA R.62-68 (1424202468) - Aukcje internetowe Allegro - ale te aukcje zaraz się kończą
http://allegro.pl/mothercare-sukienka-sliczna-0-3-m-cy-i1429063823.html- ta też na chłodniejszy letni dzień
u tej samej osoby:
fajne bluzeczki (jedna wprawdzie świateczna, ale 3 za tą cenę też się opłacają)
***Bluzeczki 4 szt r.56-62 *** (1429061803) - Aukcje internetowe Allegro
***H&M Sukienka Tunika Śliwka 2-9 m-ce** (1432225743) - Aukcje internetowe Allegro

Bershka sukienka (1424947679) - Aukcje internetowe Allegro

a ta na jesień, r 68http://allegro.pl/cherokee-kurteczka-r-68-nowa-i1427394977.html

A wczoraj szukałam ciepłej bluzo/ kurteczki już na jesień dla synka w rozm. 68 i oto jakie cudne są dla dziewuszek:
KURTECZKA GRZYBEK CHEROKEE (1428386728) - Aukcje internetowe Allegro
NEXT kolekcja latwiec poszukiwane 3-6m cudo kurtka (1432054422) - Aukcje internetowe Allegro
Śliczny płaszczyk na wiosne MINI MODE r.68 (1430962608) - Aukcje internetowe Allegro
Śliczna kurteczka firmy NEXT (1434742685) - Aukcje internetowe Allegro
http://allegro.pl/cherokee-kurteczka-r-68-nowa-i1427394977.html- nowa do licytacji
 
Ostatnia edycja:
Hej.

Jeśli chodzi o wózek coneco toledo to z całym szacunkiem, ale szczerze go odradzam :sorry2:
Sama go mam i uważam, że jest największą porażką jaką udało mi się kupić na allegro.

Już piszę dlaczego:
-gondola jest maleńka, ja mojego 4 miesięcznego synka w styczniu musiałam przekładać do spacerówki, bo mi się nie mieścił w tych grubych ciuchach plus jescze kocyk do tego,
-spacerówka to już wogóle szczyt wszystkiego, jest tam tyle nap i przyczepów, że jak pierwszy raz ją zakładałam to nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać, nie wiadomo co do czego przyczepić,
-oparcie w spacerówce jest ruchome, dziecko przypięte w wózku pasami pochylając się do przodu ciągnie ze sobą to oparcie,
-kosz na zakupy: nie wiem po co on tam jest, nic większego się tam nie zmieści, bo nie ma dostępu, jest tylko mała szparka,
-wózek jest bardzo ciężki,

A poza tym to:
-lekko się prowadzi,
-w zestawie są dwie folie p/deszczowe, spiworek i okrycie na nóżki,
-i bardzo przydatne jest okienko w budce- za to duży plus.

Dziewczyny radzę Wam, z własnego doświadczenia, zastanówcie się 100 razy zanim zamówicie wózek z allegro.
Najlepiej przejść się do sklepu obejrzeć, obmacać i dopiero podjąć tę właściwą decyzję.
Powodzenia :-)

Doris ten kocyk żakard udało mi się kupić ostatnio w tesco z 4,6 zł :-) i w 100 % z bawełny :-)
 
Katamisz- b. Ci dziękuję za informacje:) Pomogłaś:) Powiedz jeszcze kochana, czy jak wezmę włąsnie pożyczkę- tak jak mówi forever, zamiast rat, to to też m i pomoże w tej historii kredytowe? i jak mam konta w inteligo i aliorze, to tam taką pożyczkę najlepiej brać? Pożyczki nie potrzebujemy, ale za rok, dwa będziemy chcieli brać kredyt i myślę, że taka historia kredytowa nam się przyda...


Każda jedna pozyczka czy linia debetowa w koncie bankowym będzie wpływać na historię kredytową.Banki zazwyczaj sprawdzają klienta tylko w Bik-u.Jeśli chodzi o raty to jest to o tyle fajne ,że raty są zazwyczaj stałe(niezmienne co miesiąc np).Jak masz możliwość skorzystania z lini debetowej w koncie to spróbuj być może będzie korzystniejsze(choć nie zawsze)Ja proponuję zobacz sobie jakie są oferty na allegro(z możliwością wzięcia na raty) i sprawdz jak wyglądała by rata miesięczna- wtedy zsumuj i podlicz ile więcej będziesz musiała zapłacić.Czasem przy zakupach ratalnych zdarzają się korzystne oferty ratalne.Wiedz o tym ,że możesz zrezygnować zawsze z ubezpieczenia kredytu!!Nie jest ono obligatoryjne!!Banki wmawiają ,że jest...A to dodatkowy koszt do każdej raty...
Historia kredytowa przyda się na pewno!!Najpierw najlepiej zacząć od małej kwoty typu 1000 zł- będzie Wam łatwiej w przyszłości wziąć cokolwiek na raty!!Bo każda pozyczka , kredyt, debet, linia odnawialna czy raty wpływają na historię kredytową ;-)
 
kaftaniki, pajacyki i spioszki, to chyba nie ja, ale poszukam, bo sama nie mam dla mieszka ZADNEGO pajacyka jeszcze.
Doris, ja tez zamowiłam ten kocyk i jest cudowny:)
 
reklama
Zebrra, a taki fotelik maxi cosi wpinany do z landera to ile kosztuje mniej wiecej? i do kiedy dzidziuś moze w nim jeździć? pokaż jaki Ty byś kupiła:))
To pytanie było do zebrry ale mogę ci powiedzieć ,że używany fotelik maxi cosi możesz kupić już w granicach 150 - 300 zł.I tak naprawdę to jaki model nie ma znaczenia.Wszystkie maxi cosi są bardzo bezpieczne.
Aestima, podpisuję się pod słowami Katamisz. Jedyne czego bym się bała przy używanym foteliku, to to, czy przypadkiem nie brał udziału w jakimś wypadku, wtedy niestety jego parametry znacznie się zmieniają i nie spełniają swojej funkcji. No chyba, ze sprzeda Ci ktoś kogo znasz i masz do niego zaufanie...

W takim razie w temacie pościeli mam pytanko - jakie polecacie prześcieradełka do łóżeczka?
Polecam zwykłe bawełniane na gumkę (nie frotte)

Baśka, witaj :)

Emiolka, super, że napisałaś, na pierwszy rzut oka toledo podobny jest do jumpera, dobrze znać opinię kogoś kto go zna! Ja również nie polecam kupowania wózka bez wcześniejszego obejrzenia go "na żywo". A oprócz oglądania, jak zawsze proponuję poszukać opinii na forum wózkowym na gazecie.



 
Do góry