reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Bardzo ładna ale tam jest baldachim przezroczysty a ja takiego nie mogę mieć z tego względu, że dzidzia będzie z nami w pokoju. Znalazłam taką aukcję i się zastanawiam nad wzorem z barankami
7.el. POSCIEL+wypeł.+ochraniacz+ baldachim i stel (1425132342) - Aukcje internetowe Allegro
Doris, nie chcę wywoływać tu jakieś paniki ale:sorry2:...ta pościel jest to bani - lekko powiedziawszy:crazy:. Mam na myśli materiał z jakiego jest wykonany :tak: Na początku wydaje się że jest super, niestety po kilku, kilkunastu praniach zrobiła się zmechacona "szmata" (mam 2-elementową pościel 37 - zielone miodzio). Aaa dodam jeszcze że kolor pościeli też nie jest taki soczysty jak był na początku.

Za to polecam pościel Feretti, choć cenowo jest ona dość droga. Na początku też mnie drażniła, bo jak była nowa to ciężko się ją prasowało :baffled: Ale - wygląda jak "nówka" - wciąż te same kolory, i nic a nic się nie zmechaciła.
 
reklama
Barmanka super, że zwróciłaś na to uwagę.

W takim razie w temacie pościeli mam pytanko - jakie polecacie prześcieradełka do łóżeczka?
 
I tak oto szukam okazji do 100 cm :-p
i w związku z tym bedziesz miala spokoj z zakupami przynajmneij do 3 lat:-)

Ja też się zastanawiałam nad czymś takimi, ale chciałam mieć ochraniacz na wszystkie boki łóżka.
Dla Julii jak byla malutka tez szukalam takiego ochaniacza na cale łózeczko i niestety nigdzie na allegro nie znalazłam (moze obecnie sa), ale kupiłam w ikeii, zwykłay powiedzmy biały ochraniacz w miare sztywny wiec sie nie zwijał i był na całe łózeczko.
taki IKEA | Tekstylia dla małych dzieci | Pościel | KOMPISAR | Ochraniacz do łóżeczka
a teraz widze ze jest jeszcze cos takiego IKEA | Tekstylia dla małych dzieci | Pościel | BARNSLIG | Ochraniacz do łóżeczka
 
A tak z innej beczki - wypatrzyłam fajne ciuszki na Allgero, korzystając z okazji sprawdziłam jeszcze co ma Sprzedający w swojej ofercie - były podkłady poporodowe 10 szt. za 2,5 zł. Stwierdziłam, że kupię no i jaki miałam komunikat na czerwono - że kupno "za darmo" oraz tylko po to aby uzyskać pozytywny komentarz jest sprzeczne z zasadami Allegro więc nie licytowałam.... Szczerze mówiąc nic z tego nie rozumiem :zawstydzona/y:
forever to tylko taka plansza informacyjna, pojawia się czasami gdy licytuje się coś za niewielką kwotę. Możesz spokojnie licytować bez obaw :tak:
 
Hej dziewczyny! Podczytuję was już od kilku tygodni i chciałabym dołączyć. Jestem na etapie przemyśleń nad zakupami dla dziewczynki. Do tej pory kupiłam na Allegro kilka ubranek. Zawsze sprawdzam co poleca Aestima - mi nie udaje się wyszukać takich rewelacyjnych ciuszków za taką niską cenę więc będę wdzięczna za każdy twój link na temat ubranek. Do tej pory miałam pozytywne kontakty w Allegro ale ostatnio wpłaciłam 83zł i nie mam żadnego kontaktu ze sprzedającym i chyba nie ma co liczyć na zwrot pieniędzy. Oczywiście chodzi o ubranka dla dzidziusia. Teraz już będę kupywać ubranka tylko przy odbiorze paczki, nic na konto. Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny! Podczytuję was już od kilku tygodni i chciałabym dołączyć. Jestem na etapie przemyśleń nad zakupami dla dziewczynki. Do tej pory kupiłam na Allegro kilka ubranek. Zawsze sprawdzam co poleca Aestima - mi nie udaje się wyszukać takich rewelacyjnych ciuszków za taką niską cenę więc będę wdzięczna za każdy twój link na temat ubranek. Do tej pory miałam pozytywne kontakty w Allegro ale ostatnio wpłaciłam 83zł i nie mam żadnego kontaktu ze sprzedającym i chyba nie ma co liczyć na zwrot pieniędzy. Oczywiście chodzi o ubranka dla dzidziusia. Teraz już będę kupywać ubranka tylko przy odbiorze paczki, nic na konto. Pozdrawiam

Jak wplaciłaś pieniądze i nie otrzymałaś przesyłki to powinnaś sie upominać.Wystawić negatywną a jak nie da to efektu zgłośić gdzieś wyżej.
Ja mało kupuje na allegro ale miałam przyjemnośc tylko z uczciwymi kntrachentami.
Tutaj dziewczyny są badzo aktywne ,cały czas buszuja po allegro i wyszukują okazji.Zawsze można znaleśc coś ciekawego.

Dla Julci uzywalam frotowych z gumka

ja też:-)
 
reklama
Do góry