reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Zebrra, a taki fotelik maxi cosi wpinany do z landera to ile kosztuje mniej wiecej? i do kiedy dzidziuś moze w nim jeździć? pokaż jaki Ty byś kupiła:))
 
reklama
Fajne :-) Widzę, że jesteś zdecydowana kolorystycznie :tak:
Ja właśnie oglądałam aukcje spódniczek i sukienek - stawiam na dżins oraz na jednolite kolory z małą ilością ozdób. Fajną rzeczą są komplety np. spódniczka z wszytymi majteczkami czy sukienka albo spódniczka z legginsami/rajstopami. Muszę wszystko to uporządkować pod kątem kolorów, aby wiedzieć czego mi brakuje np. odpowiednich rajstopek. Tata Młodej mówi, że za wcześnie na kupowanie ubranek a ja na to, że potem mogę nie mieć czasu no i nie przepadam za ganianiem po sklepach. I tak oto szukam okazji do 100 cm :-p
Ja też wolę ubranka bardziej stonowane - bez tony kokardek czy innych dodatków, takie sukieneczki z koronkami, kokardkami czy innymi cekinami to mi bardziej dla małego pieska "ciułały" pasuja niż dla własnego dziecka :-)
Mój T też już mnie stopuje, a ja przecież dopiero zaczęłam :-D wychodzę z założenia że lepiej kupować częściej w mniejszych ilościach niż jeden raz a dużo - i frajda większa i jak oczy nie widzą takiego jednorazowego ubytku kasy na koncie to psychicznie mi lepiej :-)

Bardzo ładna ale tam jest baldachim przezroczysty a ja takiego nie mogę mieć z tego względu, że dzidzia będzie z nami w pokoju. Znalazłam taką aukcję i się zastanawiam nad wzorem z barankami
7.el. POSCIEL+wypeł.+ochraniacz+ baldachim i stel (1425132342) - Aukcje internetowe Allegro
Mi też najbardziej podoba się ta w baranki :tak:

Coś mi się wydaje że chyba i my zostaniemy właścicielami tako jumpera :-) przynajmniej tak na pierwszy rzut oka to jakoś najbardziej pasuje mi ten model :tak:
A jeśli chodzi o ciuszki to moja wczorajsza startegia wyglądała nastepująco - szukał jakiejś ślicznej sukienusi i patrzyłam czy sprzedający ma jeszcze coś ciekawego, jeęli tak to brałam kilka rzeczy a jak nie to olewałam wszystko :-) tym sposobem znalazłam trzech sprzedających u których aktualnie licytuję :)

Madzioolka, wszystkie powyższe wózki mają te kryteria, oprócz tacki. Znalezienie wózka z możliwością zamontowania tacki będzie bardzo trudne, a rezygnowanie z dobrego wózka tylko dlatego, ze tacki nie posiada, jest moim skromnym zdaniem bez sensu...
Ja miałam tackę w wózku Graco, ale wózków Graco nie polecę najgorszemu wrogowi. To było najgorzej zainwestowane 900zł w moim życiu...
Aha, dzięki za radę ;-):tak:
To muszę zweryfikować listę wymagań jakich oczekuje od wózka :-)
 
o x landerach mam dobrą opinię, zreszta jeszcze stoi spacerówka, choć ostatnio stoi, ale swego czasu i super na piachu, lesie czy sniegu sie sprawowała, tylko ze ja mam x1; dokupuje tylko dostawke stojącą
 
KAT.1- zobacz o ile w necie x lander tańszy niż w sklepie
przykładowa oferta

WÓZEK X-LANDER XA GONDOLA+SPACERÓWKA TORBA (1423525886) - Aukcje internetowe Allegro
X-LANDER XA+GONDOLA+TORBA+FOLIE+PARASOL WYS GRATIS (1435094831) - Aukcje internetowe Allegro
A który kolor Ci się podoba? mi jungle zdecydowanie:)

Dzięki Aestima , rzeczywiście wybór jest duży i dużo taniej. Poczekam jeszcze aż zebrra wypowie się na temat fotelika i będę zamawiała. A czy zauważyłaś, że w żadnej tej aukcji nie jest napisane, że spacerówkę można montować w różne kierunki?
 
Słuchajcie, a mam jeszcze takie pytanie- czy da się gdzieś kupić przez internet wózek na raty? Bo potrzebujemy wziąć coś na raty- ponoć jak się weźmie coś na min. 10 rat i ładnie spłaci, to przydaje się to przy braniu kredytu- dla banku taki człowiek b. wiarygodny, bo widzą, że spłacił- tak przynajmniej mi doradzało małżeństwo które w ostatnim czasie brało kredyt. A że nie mamy pomysłu co by tu wziąć na raty, to może właśnie wózek...

Aestima
tak się składa ,że pracuję przy obsłudze ratalnej i mogę się podzielić swoją wiedzą z Tobą...
Przy zakupie ratalnym przez internet musisz skontaktować się najczęściej ze sklepem a tam pokierują Cię do przedstawiciela banku, który następnie zrobi wstępną symulację ratalną.Jeśli warunki będą Ci odpowiadały a bank zweryfikuje Twoją osobę pozytywnie(najczęściej sprawdzają tylko w BIK-biurze inf kredytowej) prześlą Ci papiery do podpisania kurierem do domu-tzw umowę wstępną z banku.I tu są dwie opcje albo robią to za jednym zamachem razem z wózkiem albo najpierw przychodzi kurier z banku-podpisujesz i czekasz na decyzję od sprzedawcy co dalej.Co sklep internetowy i bank to różne obyczaje także sprawa indywidualna.Zadzwoń sobie do sprzedawcy i porozmawiaj.To ułatwi Ci sprawę.
Jeśli nigdy nic nie brałaś na raty i masz zupełnie czystą historię kredytową to ciężej jest z tym pierwszym razem ale czasem się udaje...zazwyczaj łagodniej podchodzi do takich świeżych klientów bank Sygma, Aig lub Żagiel do niedawna także Lukas(w tych bankach nie powinni robić wielkich problemów)Także spróbuj zawsze zaczniesz sobie budować historię kredytową a to ważne.


Zebrra, a taki fotelik maxi cosi wpinany do z landera to ile kosztuje mniej wiecej? i do kiedy dzidziuś moze w nim jeździć? pokaż jaki Ty byś kupiła:))

To pytanie było do zebrry ale mogę ci powiedzieć ,że używany fotelik maxi cosi możesz kupić już w granicach 150 - 300 zł.I tak naprawdę to jaki model nie ma znaczenia.Wszystkie maxi cosi są bardzo bezpieczne.
 
Ostatnia edycja:
x landery spacerówki są tylko przodem do kierunku jazdy, co do fotelika 0-13 bardzo mały, i wystarcza na bardzo krótko
 
reklama
Aestima - co do rat to niestety drożej Ci wyjdzie ten zakup - banki o których napisała Katamisz nie są tanie. Czy nie lepiej udać się tam gdzie się ma konto po pożyczkę czy też zrobić debet w rachunku z którego się korzysta ? Też to widać w BIK :-)
A tak z innej beczki - wypatrzyłam fajne ciuszki na Allgero, korzystając z okazji sprawdziłam jeszcze co ma Sprzedający w swojej ofercie - były podkłady poporodowe 10 szt. za 2,5 zł. Stwierdziłam, że kupię no i jaki miałam komunikat na czerwono - że kupno "za darmo" oraz tylko po to aby uzyskać pozytywny komentarz jest sprzeczne z zasadami Allegro więc nie licytowałam.... Szczerze mówiąc nic z tego nie rozumiem :zawstydzona/y:
 
Do góry