reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

kat,x- lander xa w sklepie drogi, to fakt, ale ktos tu kiedyś wklejał linki z allegro i były w b. przystępnej cenie. ten wózek to mój faworyt i ma chyba o 5 cm szersza gondolę niż jumper- to dużo. Myślę, że jak się zdecydujemy juz na zakup, to Zeberka pomoże nam znaleźć w necie przystępną ofertę. Ja chcę kupić gondolę i spacerówę a fotelik chyba dopasować maxi-cosi (Zebrra, on będzie lepszy niż ten fotelik x- landera z zestawu?). Zależy mi też na dodatkach (torba, folia, śpiworek itd.). A potem, po roku, tak jak Zebra mówi kupię spacerówkę leciutką- parasolkę.

Słuchajcie, a mam jeszcze takie pytanie- czy da się gdzieś kupić przez internet wózek na raty? Bo potrzebujemy wziąć coś na raty- ponoć jak się weźmie coś na min. 10 rat i ładnie spłaci, to przydaje się to przy braniu kredytu- dla banku taki człowiek b. wiarygodny, bo widzą, że spłacił- tak przynajmniej mi doradzało małżeństwo które w ostatnim czasie brało kredyt. A że nie mamy pomysłu co by tu wziąć na raty, to może właśnie wózek...
 
reklama
Tusenfryd18 - dzięki za fobiowe zrozumienie:-), czasem mi się wydaje, że to przewidywanie -dziecko może się jeszcze uderzyć o szczebelki.
Zebrra - ja myślę tak, póki mam czas i mi coś fajnego - nie cukierkowego - oraz niedrogiego wpada w ręce to kupuję, w szczególności na Allegro u jednego Sprzedającego. Mam swoje zasady doboru, którym nie jest łatwo sprostać. A wpadanie do sklepu z obłędem w oczach i łapanie tego co jest za kosmiczne pieniądze byleby tylko Młodą przyodziać jest zupełnie nie w moim stylu i sama perspektywa takiego zdarzenia napawa mnie przerażeniem. Wolę zamiast na szopping iść z Młodą do parku :tak:
Doris:-) - zazdroszczę. :tak: Ja zawsze mam milion rzeczy do zrobienia. :-(
 
dla mam dziewczynek- natrafiłam przypadkiem i mi się spodobało, to wklejam
BEATRIX POTTER,GEORGE,CHEROKEE,NOWE FIRMOWE BODY (1436694103) - Aukcje internetowe Allegro

forever, ja mam podobnie- mam tak wysokie wymagania, że zakupy robię już teraz i sukcesywnie kompletuję wszystko tak zeby skomponować piękny zestaw i mieć spokój:) tylko ja nie mam tyle miejsca, więc szukam do 74, ale jak się znajdzie coś ektra w większym rozmiarze- pewnie kupię.
 
Ostatnia edycja:
ktos tu kiedyś wklejał linki z allegro i były w b. przystępnej cenie.
ja wklejałam dla Tusen chyba :)

Zeberka pomoże nam znaleźć w necie przystępną ofertę.
ofkors :)

Zebrra, on będzie lepszy niż ten fotelik x- landera z zestawu?
no pewnie!

czy da się gdzieś kupić przez internet wózek na raty? Bo potrzebujemy wziąć coś na raty- ponoć jak się weźmie coś na min. 10 rat i ładnie spłaci, to przydaje się to przy braniu kredytu- dla banku taki człowiek b. wiarygodny, bo widzą, że spłacił- tak przynajmniej mi doradzało małżeństwo które w ostatnim czasie brało kredyt. A że nie mamy pomysłu co by tu wziąć na raty, to może właśnie wózek...
Da się, na allegro, u niektórych sprzedających też, ale szczerze mówiąc nigdy nie kupowałam na raty przez net...

Wolę zamiast na szopping iść z Młodą do parku :tak:
Ja też... a jak widzę takie maluszki, co to ledwo z brzuszka wyskoczyły w markecie, to mnie krew zalewa...

 
Hmm, wiesz u mnie wózek lekki to taki w granicach 10-11kg max ;) więc żaden z nich według mnie nie jest lekki :)
Co dla Ciebie oznacza atestowany fotelik? Generalnie wszystkie są atestowane... Jeśli natomiast chodzi Ci o fotelik typu maxi-cosi, to chyba tylko do x landera można zamontować.
Generalnie mi wizualnie najbardziej podoba się x lander, ale to już kwestia gustu - każdemu podoba się co innego ;)
Mówiłaś jeszcze o położeniu dziecka, czyli rozkładanym oparciu w spacerówce - tak, to dla mnie jest podstawowa sprawa, siedziska typu kubełkowego w ogóle do mnie nie przemawiają - pomyłka jakaś ;)
W coneco nie ma opcji przekładania siedziska tyłem do kierunku jazdy (przynajmniej nie doszukałam się tej opcji)..
Chyba nie pomogłam za bardzo ;)

Madzioolka, wszystkie powyższe wózki mają te kryteria, oprócz tacki. Znalezienie wózka z możliwością zamontowania tacki będzie bardzo trudne, a rezygnowanie z dobrego wózka tylko dlatego, ze tacki nie posiada, jest moim skromnym zdaniem bez sensu...

zebrra ależ bardzo pomagasz:tak:. Czyli lekki wózek będzie mi ciężko znaleźć. X-Lander waży ok. 15 kg. Więc najwyżej będę odpinać gondolę i wnosić do mieszkania, a później sam stelaż:-D.
I z tego co rozumiem z Twojej rozmowy z Aestimą mam szukać gondoli ze spacerówką i dokupić fotelik do samochodu maxi-cosi, który pasuje do stelaża X-Landera.
 
reklama
Bardzo dziękuję zebrra chociaż jeden problem będę miała rozwiązany:-).
Powiem szczerze, jak miałam małą swoją Karolę 11,5 roku temu, to nie było takiego wyboru wózków. Szło się do sklepu i wybierało tylko kolor. A teraz, jakaś masakra:-D.
 
Do góry