reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Rozglądam się między x-landerem (bo jest lekki, ale nie można obracać dzidzi), Tako Jumper (chyba x, bo jest lżejszy niż sam Tako Jumper, a poza tym ma wszystko co mnie interesuje), no i też Coneco Toledo (bo jest aluminiowy, ale chyba nie można zmienić kierunku jazdy).
I poradź mi, co tu wybrać?
kat.j1, X-lander XQ model 2010 ma przekładaną spacerówkę, ja nad nim się zastanawiam, ale jeszcze nie widziałam go na żywo. Na forach o wózkach ma b. pozytywne opinie.
 
reklama
Doris ja też będę miała maluszka u siebie w pokoju i uparłam się ,że koniecznie muszę mieć baldachim-moskitiere a nie bawełniany...;-) nie myślałam szczerze mówiąc nad zaletami jednego czy drugiego.Z Igorem miałam bawełniany baldachim i używałam go bardzo krótko-drażnił mnie.Teraz postanowiłam ,że kupię a'la moskitierę.Zobaczymy jak się sprawdzi :-)
 
kat.j1, X-lander XQ model 2010 ma przekładaną spacerówkę, ja nad nim się zastanawiam, ale jeszcze nie widziałam go na żywo. Na forach o wózkach ma b. pozytywne opinie.

Widziałam X-lander XA na żywo, bardzo mi się podobał. Tylko jest bardzo drogi. Za cały komplet wychodzi w sklepie ok. 2.200. A XQ będzie pewnie jeszcze droższy.
A taki, który zaproponowała zebrra Tako Jumper X w internecie kosztuje 1.200 i chyba ma więcej możliwości.
Ojejciu, jaki ciężki wybór.
 
Doris ja też będę miała maluszka u siebie w pokoju i uparłam się ,że koniecznie muszę mieć baldachim-moskitiere a nie bawełniany...;-) nie myślałam szczerze mówiąc nad zaletami jednego czy drugiego.Z Igorem miałam bawełniany baldachim i używałam go bardzo krótko-drażnił mnie.Teraz postanowiłam ,że kupię a'la moskitierę.Zobaczymy jak się sprawdzi :-)

katamisz ja właśnie tak samo miałam z moją córką. Jakbyś znalazła coś takiego, to proszę wklej na pokaz.
 
Dziołszki odnośnie baldachmiu to ja nie kupuje.. dla mnie to tylko zbieracz kurzu..i zajmuje dużo miejsca. Owszem wygląda pięknie i kiedyś kupiłam Czarkowi i powiem wam że zapłaciłam za niego coś ponad 150 zł i teraz żałuję bo lezy i się marnuje. Dlatego teraz nie kupuję...ale kupie ten mały wózeczek on ma baldachim... ale może być. Dziecko bedzie spało też z nami w pokoju i najpeawdopodobniej z nami w łóżku:)
Ja jestem za aby maluch czół się bezpieczenie... powiem wam z kąt to się bierze. Mojej kuzynki dziecko zaksztusiło sie wymiocinami i wylądowało w szpitalu na długo długo... dlatego wolę bobaska mieć przy sobie i pod ciągłą kontrolą.
 
Doris ja też będę miała maluszka u siebie w pokoju i uparłam się ,że koniecznie muszę mieć baldachim-moskitiere a nie bawełniany...;-) nie myślałam szczerze mówiąc nad zaletami jednego czy drugiego.Z Igorem miałam bawełniany baldachim i używałam go bardzo krótko-drażnił mnie.Teraz postanowiłam ,że kupię a'la moskitierę.Zobaczymy jak się sprawdzi :-)

ja wolę chyba bawełniany, bo jak np będę oglądać tv to taki baldachim osłoni trochę dzidzię od światła telewizora czy lampki.
 
katamisz ja właśnie tak samo miałam z moją córką. Jakbyś znalazła coś takiego, to proszę wklej na pokaz.

kat.j1 cofnij się kochana na poprzednią stronę:-)
Tam wkleiłam baldachim - moskitiere w zestawie całym 12 cz za 150 zł ale u tej babeczki można było też kupić sam baldachim z tego zestawu za 30 zl chyba + 30 zl stelaż.Ona na razie nie ma żadnej aukcji wystawionej bo ma dziecko w szpitalu ale w przyszłym tygodniu powiedziała ,że wystawi aukcje na nowo.Więc czekam z niecierpliwością i kupię cały zestaw raczej.
Doris ja mam tv na ścianie wysoko w rogu pokoju więc u mnie sam baldachim nic nie zmieni...ograniczę oglądanie tv na pewno ;-)

A tu do wglądu tego typu moskitiera
tylko droższa ;-)
http://allegro.pl/my-sweet-baby-moskitiera-baldachim-7-kolorow-i1427475003.html
 
Ostatnia edycja:
katamisz śliczna, muszę przemyśleć.
A czy do tego wcześniejszego kompletu dołączony jest również rogal dla dzidzi, bo nie na każdym zdjęciu jest dołączone, a jak jest to jest w kolorze kompletu.
 
kat.j1 o rożek pytasz??
Jeśli tak to zestaw z rożkiem był 20 zł droższy- wtedy był 14-cześciowy zestaw bo doszedł rożek w kolorze pościeli + poduszeczka z falbanką do rożka(ozdobna)...ale czy ja wiem czy ten rożek nam się w lecie przyda??Ja wstępnie chciałam zestaw z rożkiem ale zmieniłam zdanie...i zostałam przy tym 12 cz zestawie bez rożka.
 
reklama
Tak to racja, po co nam w lato.
Dobrze dziewczyny, że tyle tu mądrych głów. Każda napisze swoje doświadczenie i jakoś łatwiej wybrać w tym gąszczu możliwości:tak:
 
Do góry