reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

A ja Wam powiem ,że bardzo się cieszę z wózka jaki kupiłam.Jestem z niego bardzo zadowolona i cieszę się przede wszystkim ,że tak drogi zakup mam już z głowy :-)

Dzisiaj kupiłam w lumpkach 2 śpiworki-identyczne-cieniutkie bawełniane idealne na lato(rękawki zakończone na dwa sposoby-normalnie lub z niedrapkiem:)
Na śpiworku widnieje słodki napis "Here i am"

Łączna cena 10 zł :-)

100_8619.jpg100_8620.jpg


Dziewczynki a co proponujecie do prania rzeczy maluszków??Jakie proszki sprawdziły się Wam na początek przy noworodkach??Ja pamiętam prałam w płatkach mydlanych ale niczego nie mogłam tym doprać...:angry:
 
reklama
Apeluję o zablokowanie mi kategorii "wózki dziecięce" na allegro... Przecież ja nawet nie zamierzam kupowac wózka... a spędzam tam kupę czasu...

zebrra jesteś nieoceniona w pomocy przy wyborze wózków i oczywiście nie tylko, więc moim zdaniem nie powinnyśmy Ci blokować tej katergorii :tak::-D.

Ja rozglądam się za wózkiem 3w1. Interesuje mnie wózek lekki (bo jestem dość mała i nie udźwignę za ciężkiego), koniecznie z fotelikiem z atestami do samochodu i fajnie byłoby mieć możliwość odwracania dzidzi w różne kierunki, no i położenia dziecka spać w spacerówce, bo to też ponoć nie mają wszystkie wózki.
Rozglądam się między x-landerem (bo jest lekki, ale nie można obracać dzidzi), Tako Jumper (chyba x, bo jest lżejszy niż sam Tako Jumper, a poza tym ma wszystko co mnie interesuje), no i też Coneco Toledo (bo jest aluminiowy, ale chyba nie można zmienić kierunku jazdy).
I poradź mi, co tu wybrać?
 
Ja rozglądam się za wózkiem 3w1. Interesuje mnie wózek lekki (bo jestem dość mała i nie udźwignę za ciężkiego), koniecznie z fotelikiem z atestami do samochodu i fajnie byłoby mieć możliwość odwracania dzidzi w różne kierunki, no i położenia dziecka spać w spacerówce, bo to też ponoć nie mają wszystkie wózki.
Mam te same kryteria plus:
- pompowane koła, przednie skrętne,
- czterokołowiec,
- możliwość zamontowania tacki w spacerówce - wiele z Was pisało e to bardzo się przydaje
- żeby fotelik był wpinany w stelaż wózka i miał od razu adapter do pasów samochodowych (nie wiem czy to jest opcja dodatkowa czy wszystkie to mają), chyba Misialina o tym pisała - aby można śpiące w foteliku dziecko wyjąć z samochodu razem z nim i wczepić w stelaż wózka bez budzenia malucha

Chętnie zerknę jak znajdziecie wózek spełniający powyższe kryteria :tak:


Muszę się jeszcze pochwalić dzisiejszymi łupami z allegro :-):
GEORGE sukienka 3-6m 68 IDEALNA PIĘKNA bliżniaczki (1429243209) - Aukcje internetowe Allegro
GEORGE sukienka 3-6m 68 IDEALNA PIĘKNA bliżniaczki (1429243221) - Aukcje internetowe Allegro
MOTHERCARE sukienka princeska 0-3 m IDEALNA CUDO (1429243386) - Aukcje internetowe Allegro
MOTHERCARE sukienka princeska NIESAMOWITA CUDOWNA (1429243428) - Aukcje internetowe Allegro
H&M spodnie pumpy 62cm 2-4m IDEALNE SUPER CUDO (1429243408) - Aukcje internetowe Allegro
MOTHERCARE spodnie sztruksowe 6-9m IDEALNE PIĘKNE (1429243153) - Aukcje internetowe Allegro
 
Fajne :-) Widzę, że jesteś zdecydowana kolorystycznie :tak:
Ja właśnie oglądałam aukcje spódniczek i sukienek - stawiam na dżins oraz na jednolite kolory z małą ilością ozdób. Fajną rzeczą są komplety np. spódniczka z wszytymi majteczkami czy sukienka albo spódniczka z legginsami/rajstopami. Muszę wszystko to uporządkować pod kątem kolorów, aby wiedzieć czego mi brakuje np. odpowiednich rajstopek. Tata Młodej mówi, że za wcześnie na kupowanie ubranek a ja na to, że potem mogę nie mieć czasu no i nie przepadam za ganianiem po sklepach. I tak oto szukam okazji do 100 cm :-p
 
Haj babeczki:)

Kurcze ja wam zazdroszcze.. nie potrafie nic kupić na allegro..
Bo ja taki już durny typ jestem że muszę pomacać podotykać itd...
No ja z ubrankami nie mam problemów bo mam po Czarku chyba z 6 worków takich wielkich... na pewno da się jeszcze coś z nich wybrać..tylko problem w tym że to są ciuszki jesienne a tu dzidziuś bedzie latem:) więc tak czy siak muszę coś kupić..
W razie gdyby urodziła się Konstancja to mam kolejne 8 worków ciuchów od siostry i kolejne 8 od szwagierki więc he he he byłabym zaopatrzona... ale i tak muszę przecież kupić wyprawkę do szpitala... i na szczepienia itd.. więc robie kawkę i zasiadam do kompa buszować na allegro:)
 
A ja szukam kompletu pościeli z baldachimem, osłonką i stelażem do baldachimu. I oczywiście w przystępnej cenie, bo takich za 300 zł to sporo jest.
Jakbyście coś znalazły ciekawego to poproszę o linka!
 
reklama
Mam te same kryteria plus:
- pompowane koła, przednie skrętne,
- czterokołowiec,
- możliwość zamontowania tacki w spacerówce - wiele z Was pisało e to bardzo się przydaje
- żeby fotelik był wpinany w stelaż wózka i miał od razu adapter do pasów samochodowych (nie wiem czy to jest opcja dodatkowa czy wszystkie to mają), chyba Misialina o tym pisała - aby można śpiące w foteliku dziecko wyjąć z samochodu razem z nim i wczepić w stelaż wózka bez budzenia malucha

Madzioolka dopisuję się do Twoich kryteriów.
5W1 TAKO JUMPER 2011 WOZEK WOZKI 16 X GRATIS (1421571447) - Aukcje internetowe Allegro
CONECO WÓZEK 3w1 TOLEDO+FOTELIK ALU+7xGRATIS (1423260621) - Aukcje internetowe Allegro

A ciuszki przecudne. Jak Wy wynajdujecie takie piękności?
 
Do góry