reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Martusia nic straconego @ nie ma to szansa jest ja tez testowalam w @ i negatyw wyszedl hehe widocznie pozniej doszlo do zaplod... i dlatego jeszcze nie wychodzi trzymam &&&& i wysylam tobie i nyym dziewczynom ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~kazda po trochu i napewno zalapiecie hehe;)
 
Martusia, napisałyśmy razem i pominełam Twojego posta :(

Co do testu, to jak piszesz, jeszcze szansę są, wcale nie marne bo owulka mogła się przesunąć o 2-3 dni i jeszcze na test za wcześnie. Trzymam nadal mocno kciuki :)
 
my jej dzis tak tlumaczymy jak ona mi jakis czas temu hehe;)Marta glowa do gory pamietasz jak mi dawalyscie czadu no to i uwierz w siebie :)
 
Dokładnie, ale nie nakręcajmy jej bo to akurat złe.

A jak się czujesz Martusia??

Powiem wam, że ja od 2 dni to mam jakiś zalew ;/ jakby w tym cyklu za wszystkie poprzednie pojawił się śluz, aż w szoku jestem :D
 
Strasznie mnie cycki swędzą, a sutki bolą, no i ból jajników, podbrzusza-a tak to poza tym żadnych objawów... tzn czasem coś czuję-zgagę, mdłości-ale nie biorę tego jako objaw bo zdarza mi się raz na parę dni-a zresztą to może być objaw urojony ;)
 
No to Martusia, jak mówilam, kciuki mocno zaciśnięte, bardzo fajnie by było jakbyście po kolei zaciążyły dziewczyny i tak jedna po drugiej, może jakimś cudem i ja bym się załapała do tego grona wtedy :D
 
reklama
a te cyce to normalnie Cię nie swędzą?? U mnie tak jest po owulce, strasznie wkurzające, na szczęście nei zawsze.. niestety czasem to też u mnei objaw zbliżającej się @..
 
Do góry