reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Czesc dziewczynki :)

Witam w ostatni ladny dzien jesieni.... jutro ma byc juz podobno brzydko :(
Poki co ciesze sie ostatnimi minutami cieplej jesieni :) Chcialabym juz dostac @ bo kurcze jak dostane terminowo to na impreze pojde z @... pffff ale jak juz wlasny slub przezylam w drugim dniu @ to wszystko przezyje ;p

Kahaka mowi, ze ja chca zatrzymac na 3 dni w tym szpitalu, no i nie ma netu w szpitalu wiec nic do nas nie napisze ;( Tesknimy :p
 
reklama
Hej dziewczyny. Ogladałam dziś meble do pokoju Maćka i nic nie mogę znaleźć fajnego. Są albo dorosłe abo dziecinne a młodziezowe to jakies paskudztwa.
Czy jest juz zuzu po betce?:-)
mononoke @ szybkeij zyczę))):tak:
moniek wiem tylko, ze jesli @ trwa minimum 3 dni to jest oki. A ta pierwsza faza cyklu jest ruchoma, nie zmienia się juz ta po owu. Ale czy @ ma cos do tego to nie wiem.
poziomki ależ ty mnie chyba źle zrozumiałas, szczerze to ja w ogóle nie mam w sobie pesymizmu))):-) czysty realizm i raczej obiektywizm:-p. Nie mysle nawet o tym, ze może cos być złego z moją dzidzią. Pewnie, ze czsem przychodzi lęk ale to normalne u kazdej kobiety po stracie:-(. Szczerze mówiąc wierzyłam, ze uda się w tym cyklu i się udało a teraz wierzę, ze bedzie dobrze:-). Nawet nie, ze wierze po prostu mam w sobie jakis taki spokój. A jesli chodzi o Betę to poprostu wiem, ze nawet pozytywna beta duża i ładna nie oznacza zdrowej ciązy a Usg z bijącym serduszkiem mowi więcej:-). Więc po co tracic kasę(u mnie 36zł) na Betę? Jeśli zas chodzi o objawy to po prostu dziwię się, ze ich nie mam bo w poprzednich ciazach miałam szybko. I zapominam, ze jestem w ciązy bo trudno uwierzyc, kiedy się nie czuje:szok::szok::szok:. Ale to nie znaczy, ze martwię się czy panikuję))):-D:-D:-D:-D:-D
Mam w sobie wiele optymizmu, po tym wszystkim co mnie w zyciu spotkał gdybym nie była optymistką to pewnie w kaftanie w koncie pokoju bez okien rozmawiałabym z Napoleonem.:-D:-D:-D:-D:-D
Przeciez każda z nas pisze tu, o tym co ją cieszy, martwi, irytuje czy intryguje. Więc ja też...:tak:
Dzis mam wizytę u gina w sprawie prolaktyny. Ciekawe co powie i czy będę musiała ja zbijać czy sama spadnie. Myslę, ze jak będę już na L4 i nie będzie stresu z pracą to powinna sama spaść.:sorry:
blondpaltyna gratki sliczny wzrost:-)
kaiatuszQu
dobry yest powinien wyjśc chyba, ze jak ja kupisz na allegro!!:-D:-D:-D
 
zrobiłam dziewczyny no i jak myslałam mimo ze do okresu tylko 2 dni to nawet sladu nie było po tej drugiej kresce ale siora mnie pociesza ze moze jak mnie boli brzuch to dopiero jest zagniezdzenie co wy myslicie o tym,moze i dobrze ze zrobilam troche nerwy mi opadły.Jestem troche spokojniejsza ale sie czuje jakbym zaraz miala dostac@
 
Czuje sie dziwnie jakby jednak cos było na rzeczy ale po tym tescie juz ostygłam,z tymi moimi cyklami zwariowac idzie ale z jednej strony lepiej ze sa krotkie niz jak u innych takie długie to bym zwariowala wogole
 
moniek przykro mi i oby nastepny cykl był Twój.:tak:
Mononoke prolaktyna w ciazy wzrasta ale nie tak od razu do takiego poziomu , ze jest mlekotok. Z drugiej strony duzy stres a taki miałam w pracy może spowodowac chwilowy skok prolaktyny i ten mlekotok. I mam nadzieje, ze tak jest u mnie:-)
kwiatuszqu zawsze póki nie ma @ jest nadzieja. Mi tez w drugiej ciąży test wyszedł w 6 tyg. dopiero. Więc ja nadal zaciskam.:tak:
Mniam pyszne gołabeczki mam...:-D
 
reklama
testttttt.jpgRobiony przed chwilką tak dla spokoju :) 2 dni po terminie@
 

Załączniki

  • DSC02633.jpg
    DSC02633.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 32
Do góry