reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

u nas kąpiel 20 potem mała sama nie zaśnie przeważnie zasypia koło23 przy piersi później koło 4 i później 7
w nocy cała się nie wybudzi ma zamknięte oczy i pije więc trwa to góra 30min
 
reklama
U nas ok 23-24 zasypia (bo wcześniej bywa różnie z kąpielą i karmieniem zależy bardziej od dnia) później 3-4 jedzonko i później 6-7 jedzonko następnie godzinka aktywności bez płaczu (koncentracja na puszczaniu bączków lub robieniu kupki -mama raz śpi raz czuwa;-):-D) i później leniuszkujemy (przytulańce-całowańce, zabawa) jeszcze do 9-10;-):-D.
 
No to większość z Was ma idealnie - u nas 19.30 kąpiel, potem jedzonko i sen do ok 24.00 (ale zdarza się, że zaśnie dopiero ok 23.00) i maksymalnie 3 h mojego snu :-(. A potem już praktycznie co godzinę pobudka i o 7.00 już nie ma mowy o spaniu więc i ja wstaję o tej godzinie :-(
Jeszcze miałam nadzieję, że po prostu np. Gizy córcia jest starsza i dlatego rzadziej się budzi , no ale przykład Zosi Cichej mnie załamał :sorry2:
 
My ok. 20 kąpiel, potem karmienie. krótka drzemka ok pół godz ( dwa razy spała juz na dobre), i spać idzie ze mna ok.23:baffled: karmienie ok. 4, potem o 7 i spimy do 9. Na nocki nie narzekam, wysypiam się:-)
 
ninja wspolczuje naprawde!mam nadzieje ze szybko wam sie unormuje

ja pomimo w miare 'normalnego' schematu chodze jak snieta ryba
2pobudki w nocy i wstawanie o 7 mnie wykancza, zawsze bylam ogromnym spiochem.
pocieszam sie ze bedze tylko lepiej
 
Iza - 200ml :-D:szok: chyle czoła - ja co najwyżej 120 w najlepszym wypadku z obu uciągnę

Ninja
- z tym że tymon tyle wsunął z butli .... moja nelka miała tak samo, z tym że dała jej babcia 90 zleczka i mało było i dała jeszcze herbatkę koperkową i wydulkała by całe 50ml ale też jej mama nie dała wszystkiego ;-)
A ze spaniem to też mam podobnie - kąpiel ok 20-tej, później różnie usypia, ale na pierwsze karmienie budzi się po 3h a nastepne to już różne 3 - 2 - 1,5h :sorry2:


Powiedzcie co robić, kupiłam na allegro te nieszczęsne woreczki do mrożenia i miały być w zestawie klipsy i naklejki. No i ani tego ani tego nie ma :szok::crazy::szok: Naklejki to już pal licho, ale jak to mleczko zamykać?? Zwykłą gumką recepturką??
 
Powiedzcie co robić, kupiłam na allegro te nieszczęsne woreczki do mrożenia i miały być w zestawie klipsy i naklejki. No i ani tego ani tego nie ma :szok::crazy::szok: Naklejki to już pal licho, ale jak to mleczko zamykać?? Zwykłą gumką recepturką??

Weronika, moim zdaniem złóż reklamacje, a w razie czego odeślij, żeby Ci zwrócili pieniążki...
Ja zamierzam kupić pojemniki wielorazowe i nawet już mam jeden... Stosowała któraś z Was?
 
Beti ja uzywałam aventu sa ok :) tyko ze jak zamrozisz to pierw na noc wstaw do lodowki bo jak jeden chciaam otwaorzyc jak byo zamrozone to sobie rozwaiam :D







Weronika tez mysle zebys zarekamowała ja mam w domu 2 komplety tych worków ze wszystkim i te klipsy to nie jakies klipsy tyko takie zczeoione ze soba paseczki jakby druciki i odrywasz po jednym i zakrecasz;/ mi i tak z tego wyciekao wiec recepturek uzywaam ;] ale najepsze według mnie były worki madeli gdzi emasz zamykanie odrazu przy woreczku taki zatrzask miejsce na wpisanie dnia odciagania i goziny tyko ze ich cena jest odpychajaca
 
reklama
u nas po kapieli (19-20) Julka zasypia pomiędzy 21-23 zalezy od jej humorków ;-) później z reguły pobudka około 1-2, następna 3.30-4.30, nastepna 6-7 i często zasypaimy jeszcze do 9-10, tzn. ja bo Julka bywa że spi jeszcze dłużej
jeśli natomiast je jeszcze przed 24 to w nocy mam tylko jednaobudkę a drugą juz nad ranek czyli około 6-7 :-)

a do mrożenia używam woreczki i jestem zadowolona:tak:
 
Do góry