reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

reklama
Po dzisiejszym ważeniu, z racji tego, że Tymon nie za dużo przytył i często budzi się w nocy, pediatra powiedział, żebym spróbowała go dokarmiać wieczorem Bebilonem Comfort (uważa, że ma zdecydowanie najlepszy skąd ze wszystkich dostępnych mieszanek). Mam go zważyć za 2 tygodnie.:sorry2:
Zobaczymy.

Bo karmię go po kąpieli (przed 20.00) i jeszcze na śpiocha, przed moim pójściem spać, tj. o 23.00 a on skubany i tak się między 2 a 3 budzi :dry:
 
Ninja moja Martynka też się bardzo często budzi (tzn. co 2-3 godziny) i ja mam wrażenie, że to bardziej kwestia przyzwyczajenia niż głodu. Zresztą moja Zuza dopiero jak miała pół roku to zrezygnowała z jednego karmienia i wydłużyła sobie spanie pomiędzy innymi, więc wiem, że to normalne.:tak:;-)
A z drugiej strony 500g w ciągu miesiąca to nie jest mało - teraz już nasze dzieci nie będą przybierać po kilogramie...:no:
 
Stefanna - nie o to chodzi, że za mało przybrał, ale chodzi o to, że nie jest grubciem, to mogę spróbować, czy po mieszance bedzie dłużej spał w nocy. Jak się nic z tym spaniem nie zmieni to wracamy do wyłącznie naturalnego.:tak:
 
Ostatnia edycja:
ninja Marysia tez zajada Bebilon Comfort i jest to jedyne mleko, ktore jej smakuje.. w miare:baffled: moj Bartek budzil sie w nocy regularnie co 2godz, a po butli co 3 + mniej wiecej..
 
Zuzia zaczęła od nestle nan ha1 a teraz ma nan2 i nie wybrzydza:-)

Dokładnie jak Filipek, ale 2 jeszcze nie otwierałam.
Biedne te nasze dzieciaki, że takie świństwo jedzą. A swoją drogą nie wiem, jak długo trzeba używać mleko HA, lada moment zacznę wprowadzać inne jedzonko (kaszki mleczne też), więc jak nie będzie się uczulał, to może już będzie mógł jeść normalne mleczko, a nie hypoalergiczne??:no:
 
reklama
my stosowaliśmy ha żeby lepiej się trawiło bo byliśmy na karmieniu mieszanym nie było żadnych alergii dlatego już teraz sama dwójka
 
Do góry