reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

Aniu podawaj niekapka do zabawy, mój an początku gryzł ( właściwie do tej pory gryzie) dopiero jak mu się pić chce do zasysa. Im cześciej będzie miał styczność z niekapkiem tym szybciej zakuma o co kaman.

Agacio trochę Ci zazdroszczę, bo moje młode to do tej pory mogło by na samym cycku egzystować ... nie mam serca go odstawić sama, więc fajnie jakby sam odrzucił pierś. Obawiam się jdnak że z moim picipierdasem tak łatwo nie będzie. Ciebie tulam, bo domyślam się, że Ci trochę przykro z tego powodu.

U nas też flipsy zatarania młodzian samodzielnie, chrupki ryzowe jakos mu srednio smakuja - ale czasem dostaje ... biszkopty wogole są ble ... nie wiem czemu ale nie lubi.
Żółtko podaje, znowu od niedawna, tak jak i gluten powoli wprowadzam (mial bardzo brzydkie poliki - teraz sie polepszyly wiec znow podaje)
Ryż je ładnie, a kluseczki podawałam mu takie małe gwiazdeczki, to też się podobało.

Ostatnio się pytałam mojej siorki, o te ekspozycje na gluten, żółtka itd. Ona to totalnie olała i mały też żyje i ma się całkiem ok :)
 
reklama
agacio moja pierwsza corcia tez sama odrzucila, tyle ze miala 11 i pol m-ca wiec w sam raz. Lena czasem w ciagu dnia to prawie wogole nie je albo zacznie i zaraz sie kreci, ale w nocy to maskara. A ja juz bym sie chciala wyspac.

Co do niekapka to sama nie wiem bo juz mam trzy w domu i jakos nie specjalnie Lenka je lubi. Wciskam jej na sile jak nie soczek to wode, to herbatke i chocby po trochu. Najlepiej jej szlo z malej butelki z uszkami ale wtedy chlapie gdzie popadnie. Takze my caly czas po trochu trenujemy.
 
aniu wydaje mi się, że dzidziek sam wie co zrobic z takim kubkiem , nie trzeba chyba go specjalnie uczyć. pokazuj mu jak się z niego pije i zachęcaj by sam spróbował.
Lenka bardzo lubi nasladowac jak pijemy z naszych kubków i dlatego kupiłam jej o taki, aby miała własny, dorosły :) images.jpeg
 
kurcze chyba za szybko sie poddaję i muszę zacząć częściej podtykać młodemu picie,
mamy ten sam zestaw co bra, ale młody nie kuma ani jednego ani drugiego
Staś bardzo rzadko dostaje chrupki lub biszkopty - raz na kilka dni, zazwyczaj na podwieczorek. Tak jak pisałam wyżej on to najchętniej jadłby tylko 3 razy dziennie w dużych ilościach i nie potrzebuje podjadać w międzyczasie.
Makaron dostaje spaghetti połamany na małe kawałki.

Dziewczyny gdzie kupujecie banany dla dzieci? normalnie w hipermarketach czy w sklepach z ekologiczną żywnością?
 
Chciałam dziś młodemu kupić ten niekapek z LOVI ale nie było w realu!

Gag ja normalnie kupuję w warzywniaku albo w biedronie.
 
Gag ja też w groszku takim osiedlowym warzywniaku, albo w biedronie;-)

Franek woooogule nie chce pić z kubka, z niekapka też nie tylko butelka TT 0-3mies:confused2: Nie wiem jakoś nie obczaja na początku zasysał ale nie przechylał niekapka, a teraz jak ma ustnik w buzi to się krzywi jakby cytrynę miał w buzi... nie kapuje i tyle:no:
 
niekapka używamy- ale junior "strzela" częśto z ustnika zamiast pić porządnie.Szybciej się napije z "krzywego kubka".

banany to różnie, staram się zamawiac te bio, ale czasami nie ma albo zeżrę synowi nieopatrznie(albo mąż) to daję takie "zwykłe".Ale nie daję jakoś często- najczęściej daję jak kupię te "właściwe".A jabłuszka eko mam pół skrzynki- małe i parchate:-D więc daję często.
 
reklama
Jaipur a jaki to krzywy kubek?

Małe i parchate jabłuszka też mamy i bardzo lubimy bo są słodziutkie;-)
 

Podobne tematy

Do góry