reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

o, czekolada dobra:-D
w sumie to nie wiem czy z tym żelazem to nie jest za wielkie halo przypadkiem.Pediatra nam poleciła tylko do żółtko dawać co drugi dzień i danka z wołowiną.Kaszki zaleciła odpuścić, chłop niemizerny więc nie musi się paść.
 
reklama
A my już drugi dzień ciągniemy tylko na cycu i butli. Odstawiliśmy wszelkie deserki i obiadki bo Igi i tak ich nie chciał i psa dokarmiał. Stawiam że to przez te zęby nieszczęsne. Poczekam jeszcze z dwa dni i skorzystam ze sposobu Jaipur i podam obiadek.Jeśli zacznie ładnie wcinać obiadki to dopiero z deserkami wkroczę!
 
Ja daję małej kaszki z Holle jaglaną,pszenną fakt nie są w ogóle słodkie zdarza się że daję wtedy do nich np łyżkę jakiegoś musu owocowego żeby jakiś lekki smak był :)
 
Nam pediatra powiedziała, że powinno się podawać właśnie kaszki z żelazem, bo u cycowych dzieci jest fiziologiczyny spadek żelaza, no ale u nas Franek ma lekką anemię i podajemy normalnie prosto w paszczę
 
Żelka w każdym schemacie żywieniowym jest podane :) Żółtko musisz podawać z czymś bo tak na sucho Tymek nie ruszy... Zresztą mój Igor nawet w obiadku wyczuje i niezbyt to je.
 
aj wstyd się przyznać ale ja nawet żadnych schematów życiweniowych nie oglądałam :p daje cycka i obiadek i deserek i kache na noc i już ... oki to jutro idzie żóltko do rosołku :eek: zobaczymy :)
Dzięki za info
 
reklama

Podobne tematy

Do góry