reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie

reklama
a odciagasz laktatorem ? bo mi ostatnio laktatorem w ogole nie chcialo leciec. a jak sama wyciskalam to polecialo i udalo sie wycisnac 60ml. myslalam ze bedzie za malo ale zjadla 50ml i sie najadła
 
Bra , a próbowałaś odciągać w nocy?? Bo mi w nocy kiedy cycki są ciężkie i pełne udaje się odciągnąć najwięcej. Ja odciągam dlatego , żeby rozhulać laktację, a swoje mleko zamrażam chociaż i tak go nie zużywam póki co bo młoda jak popiję z butli to awantura przy cycku, że hoho :tak:. Więc nie zostawiam jej na dłużej niż 2 godzinki.
Dzisiaj znów miałyśmy awantury przy cycku i to nie był płacz to był istny wściek:baffled: łezki zero tylko nerwy i piszczenie z nerwów jakbym ją ze skóry obdzierała:-(. Spiła początkowe mleko i jak trzeba było buźką popracować to wściek. Często tak się zdarza raz lepiej, raz gorzej nie mam sił czasami, ale staram się siłą spokoju tłumaczyć młodej nie denerwujemy się, nie krzyczymy, znów przystawiam , znów wściek, więc daje spokój jak zgłodnieje to może zje.
Czytałam na forum poświęconym karmieniu piersią, że tak się dzieje przez smoczek bo jestem matka zła bo dałam dziecku smoczek i on zaburzył naturalny odruch ssania. Nie wiem być może :baffled:. Póki co karmię dalej i będę walczyć o karmienie choćbym miała osiwieć ze zgryzoty , mała przybiera na wadze więc chyba nie głoduje.
 
A mój szkrab zjadł wczoraj kaszkę mleczno-ryżową z bananami. Ale mu smakowała,że hoho!:-)Jak mu w pewnym momencie przerwałam,bo myślałam,że ma dość,to rozryczał się maxx.Musiałam mu dawać nadal i jaki przy tym rogal na buźce był:-) Dawałam mu łyżeczką,ale chyba kupię smoczek z większą dziurką i będę mu dawać z butli.
 
lwiapaszcza a długo ? ja karmię piersią i jestem na super extra diecie ale niedługo powrót do pracy i zaczęłam przyzwyczajać młodego do butli. Koszmar bo pluje, nie chce jeść z butli i tego mleka- bebilon pepti. Nie mam pomysłu czy zmienić mieszankę czy walczyć z tą?
 
Już prawie dwa miesiące jemy nutramigen, on jest jeszcze gorszy w smaku i zapachu od bebilonu pepti. Podobno im mnejsze dziecko, tym łatwiej się przyzwyczaja do tego smaku, bo nie zna innych. U nas na początku też był horror, nie chciała. Teraz je, ale nie szaleje za jedzeniem, odkąd przeszłyśmy na butlę jest strasznym niejadkiem. Dobrze, że przybiera, bo byłby problem.
Myślę, że powinnaś cierpliwie próbować, przyzwyczai się, chociaż pewnie trochę to potrwa :-).
 
reklama
w nocy pimpek wypija na bieżąco, bo budzi się co mniej więcej trzy godziny. więc odciąganie nie wchodzi w grę.
u nas problem z bebilon pepti polega na tym, że Lenusia ma byc nim jedynie dokamiana kiedy mnie nie ma. bardziej zna więc moje mleczko, które- wiadomo jest lepsze w smaku i pic tamtego nie chce. pomyslałam więc o doslodzeniu, bo jednak smakowało by troche lepiej. napisalam pytanie do producenta czy mozna, ale jeszcze mi nie odpisali :(

edit: odpisali :)
"Nie zalecamy dosładzania mleka w żaden sposób. Już niedługo gdy rozszerzy Pani menu Lenki, będzie Pani mogła przygotować mleko na bazie soku BoboVita wymieszanego z wodą. Póki co jednak, córeczka powinna pić mleko pod czystą postacią."
 

Podobne tematy

Do góry