reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie

reklama
U nas narazie nic , w upały była tylko woda, jedziemy na cycku:-)
Czekam aż mały skończy pięc miesięcy i wtedy zacznę coś wprowadzać
 
Trochę się pobawił, a trochę spał (akurat byliśmy w terenie).
Ja byłam dziś u lekarza na kontroli po przeziębieniu i lekarka powiedziała, żeby absolutnie nie dawać mu żadnych soczków ani nic innego, tylko pierś. Co najmniej do końca 6. miesiąca.
Już sama nie wiem, co myśleć. Druga lekarka mówi, że to dobrze, a Mikiemu też smakuje...
 
taka ze do 6 miesiaca mleko matki zapewnia wszystkie wartosci co dziecku potrzeba ale dokarmianie nie jest zabronione do 6 miesiaca oni moga tylko narzucic cos takiego kazdy zrobi jak uwaza. Przeciez wiadomo ze jednemu na mm moze zaszkodzic a maluch na cycu przyjmie wszystko ok
 
kochane mam do was pytanko: czy moge dosłodzić glukozą bebilon pepti???? mój szkrabik nie chce go pic, a co to bedzie jak cycus do szkoły albo do kina pojedzie???? ;/ :)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry