reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

reklama
My tez juz cale jajo. Wlasnie na parze jajecznica albo w raczke cale ale wtedy jest straszny balagan;P Tyle ze my tak od poczatku prawie. Ale Zuzia bardzo lubi jajecznice 2 duze jajka potrafi sama wrabac;P
 
he he w rączkę całe to u nas pies je.Bo junior rzuca w niego :-D
biedny pies niedługo będzie szorował nadwoziem o podłoże:-D:-D z przejedzenia
 
Ojejku całe jajo już ja muszę przyznać że to żółtko tak nie za często dawałam bo mała nie chciała jeść no, ale teraz całe spróbuję może akurat jej podejdzie.
 
Igi też nie jadł do tej pory jajek pod żadną postacią. Ostatnio zrobiłam na obiad sadzone i wcinał ziemniaki maczane w żółtku :)
 
moja Lenona zjadła dzis jajecznicę z jednego jaja i całą kromkę chlebka z masełkiem na podwieczorek- tyle ile jem ja, tyle, że ja nie odcinam sobie skórki ;))) jaja jak i wszystko inne baaardzo lubi :D

a ziemniaczki maczane w żółtku mniammmmmmmmmmm uwielbiam !
 
oooo, jajo już można całe:szok::sorry2: nie wiedziałam:sorry2:


u nas trochę się z jedzonkiem zmieniło, bo od wczoraj Mikołaj nie dostaje już piersi... ciężko się przyzwyczaić...


a i ostatnio kupiłam Mu szyneczkę, wtranżolił całą dużą kromkę:-D
 
Dziewczynki,
ja mam taki problem, chcę jakoś za miesiąc odstawiać Jaśka od piersi.
Stopniowo, powoli. Jaś nie chce butelki, gryzie, pluje, wyrzuca...
Nie wiem jak to zrobić. Moja koleżanka jak odstawiła Małego od piersi (miał 7 miesięcy) to nie dawała mu już MM tylko wodę, soczki, herbatki, a też nie chciał pić z butli.
jak to zrobić...:-:)-(
 
reklama

Podobne tematy

Do góry