reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie

reklama
A ja nadal nie daję nic do picia, sporadycznie i jest to niegotowana mineralna. Trzy łyczki i Jagódka nie chce więcej, najczęściej zaczyna robić bąbelki i się bawić.

Nie kupuję też soczków owocowych bo bardzo ale to bardzo psują zęby.

Jaipur ta sobota słodyczowa też u mnie była :-) Twardo do trzech lat stosowałam. A potem okazało się, że za moimi plecami dziecko jadło trzy razy tyle ile myślałam. A to babcia dała, a to druga, bo jak to dziecko odwiedza dziadków i nie może dostać nic słodkiego? A to pani w sklepie wyciągnęła rękę z lizakiem, a to znajomi, a później okazało się, że panie w przedszkolu jako nagrody stosują cukierki i z czasem sobotę diabli wzięli a ja wychodziłam ciągle w oczach wszystkim za sadystkę i ciągle musiałam dziecku tłumaczyć dlaczego nie może zjeść tego co przed chwilą stało się jej własnością. Zuza uwielbia słodycze, potrafi wydać na nie całe kieszonkowe i na tym polu poległam :confused2: Oby wam się udało. Oby ludzie z otoczenia szanowali wasz wybór.
 
soczki można podawac dzidziolkowi zamiast owocu. moja Lenka ma kryzys owocowy, więc gdy podaję jej kaszkę to mieszam ja z musem albo robię na wodzie z soczkiem :tak: ząbki psuje wszystko co ma cukier... inaczej... ząbki popsuje wszystko jesli nie będzie się o nie odpowiednio dbać, nie ma bata.
hope mała nie pije nic prócz cycusia? wow ;) czyli Jagódź caly czas je, juz wiemy skąd te słodkie fałdzioszki ;))) a próbowałaś podawać jej z niekapka? niedawno pytałaś o kubki.
 
Nie pije bo nie chce, umie pić ze zwykłego kubka ale najczęściej po prostu się bawi, robi bąbelki i tyle ;-) Najwyraźniej cycuś jeszcze jej wystarcza a nie ukrywam, dość często z niego korzysta. Do końca 10 miesiąca wystarczą 3 posiłki i cycuś, potem wprowadzam jeszcze jeden posiłek i przestaniemy cycać w dzień, tak, żeby do roczku cycuś był tylko w nocy i tylko w razie większej konieczności w dzień. Zobaczymy co Jagódka na to :sorry:




Dla tych co lubią parówki, w Lidlu pojawiły się parówki dla dzieci, bez wszystkich E i całej paskudnej reszty, którą oferują inne marki. Zawartość mięsa ponad 80%.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maja pije soczki, które moja babcia naprodukowała latem. Robię je najmniej słodkie, czyli dużo wody. Wypije 15-180 na jednym posiedzeniu. Herbatki też pije z Hippa.
 

Podobne tematy

Do góry