reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie

Lenek jak każdy dzidziol chyba ma apetyt na wszystko to co jedzą rodzice. dobrze z nia mam o tyle, że wystarczy, że dam jej po pokruszku i jest przeszczęśliwa- bo mama sie podzieliła :-D także idąc tym tropem "zasmakowała" czekoladki i wafelka :-D
 
reklama
ukraść to oczywiście junior ukradł raz czekoladkę, potem kawałek ciastka Lu(spadł mi na ziemię jak jadłam a tam czychał juniorek) a innym razem wafelka z masą czekoladową, usmarował się cały , a jak krzyczał podniecony i wąchał łapki.
Ale to nie powód aby mu dawać.Nie uchronię ,ale dopóki mam jeszcze coś do powiedzenia to nie daję.Poza tym planuję wprowadzić soboty "słodyczowe" czyli jeden dzień w tygodniu wyżerka słodyczowa
 
Ja z reguły też gotuję sama. Choć jak nie zdążę, lub chcę małej urozmaicić to podaję słoiczek.
Niby nie kupuję wszystkiego eko/bio, ale mamy własną działeczkę i warzywka, więc mam pozamrażane i wyciągam kiedy trzeba.
Choć wczoraj byłam w biedrze i kupiłam brokuł i dzisiaj mała jadła zupkę brokułową. Od czasu do czasu i biedronkowy brokuł nie zaszkodzi;-).
 
Coś Ty:szok: raz w tygodniu babo! Jakbym tak codziennie żarła to 200 kg nie schodzi:-D ale przy niedzieli jakieś ciasteczko do kawy zawsze się znajdzie;-)
 
Ja też planuje jeden dzień w tygodniu słodyczowy wprowadzić. Oczywiście dowiedziałam się od teściwoej że jestem terrorystką i matką bez serca bla bla bla ... :-D:-D
 
reklama
Zupa krem z zielonego groszku z kurczaczkowymi pulpecikami

zupka
Zielony groszek
marchewka
ziemniak
szczypta majeranku

Wszystkie wrzywa gotujemy do miękkości na koniec dajemy majeranek, ugotowane dokładnie blendujemy

Pulpeciki
mięsko z kurczaka zmielić
żółtko
odrobina mąki może być kukurydziana

wszystko razem mieszamy formujemy maleńkie pulpeciki i gotujemy po ugotowaniu wrzucamy do zupki

Smacznego maluszki nam baaardzo smakowało dzisiaj
:-)

Agacio ja tylko chcialam powiedziec, ze ja sie nie dziwie Frankowi, ze nie chce cysia - takie specjaly mama mu gotuje:-D:-D
Szacun! Podziwiam :***
 

Podobne tematy

Do góry