reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

Agacio, może ząbki?? Przeczekaj kochana, nic na siłę, zobaczysz jak zgłodnieje to będzie wcinać. Póki co często proponuj cysia. Ja wiem, ze nie jest łatwo bo my mamy zawsze smutniejemy jak bąbel nie chce jeść i zastanawiamy się dlaczego, ale zobaczysz może mu szybko minie ten brak apetytu.

Hope super, że tak świetnie poradziłyście sobie z kryzysem:tak:.
 
reklama
Agacio identycznie u nas wygląda niejedzenie na ząbki. Kilka dni i powinno być lepiej - do następnego zęba :sorry2: Niestety ale u niektórych dzieci tak będzie.
 
Do następnych wszystkich zębów bo wciąż czekamy na pierwszego;-) JA wiem, że trzeba poczekać ale nie mam już nerwów chwilami bo wszystko co daję jest na nie:no:
 
A mnie Igor szokuje. Wczoraj zjadl rano jogurt i herbatniki potem cala miseczke zupki dalej ziemniaki z rybka duza porcje, poprawil to jabluszkim i chrupkami.
 
Super! Ladnie je Igorek. Lena taka kruszyna, ale wcina wszystko, co jej w reke wpadnie nawet to, czego nie powinna...Powiem wam, ze w ciagu dnia Lenka prawie cycusia nie chce, bo wszystko inne jest smaczniejsze i otoczenie ciekawsze itd. Ale w nocy to potrafi po 8 razy nawet. Czasem jestem wykonczona i normlanie to juz spie z oboma cyckami na wierzchu bo nie mam sily schowac haha. Zastanawiam sie nad podaniem mleka czy czegos w nocy ale nie wiem jak sie za to zabrac nawet.
 
ja w dzień już nie daje cycusia, ale w nocy to budzi się i cyc musi być mleka nie chce w ogóle butli nie toleruje:(
 
reklama
U nas też cucuś tylko wieczorem i nad ranem

Adeczka jak to nie wiesz jak się do tego zabrać. Kupujesz mlesio ww puszce rozrabiasz z wodą i gotowe. Czy Twoja starsza córka nie jadła sztucznego mleka???

Wow Agnieszka no to Igor ma apetyt:shocked2:
 

Podobne tematy

Do góry