reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

reklama
Akurat bawarka to mit poprostu trzeba dużo pić. Ja piłam herbatkę laktacyjną z Hipp działała cuda.
Bra ​spróbuj u mnie teraz i to nie działa ale może u ciebie kto wie.
 
Styna ja tez zawsze bylam przekonana, ze to mit.... i to glupi! ale jednak dziala - powaznie - u mnie sie sprawdza. po prostu.
A herbatke z Hippa tez lubie - ale nie ta dosladzana w granulacie tylko 'bio' w torebkach do zaparzania ;)
 
moja Lecia je wszystko, odpukac nie mamy z tym problemu. podaję jej czasami na paluszkach jedzenie, jak chce czegos spróbować :)
chyba poprostu musicie przeczekac ten czas. nie zmusisz bobaska by więcej jadło.
 
U nas też się ruszyło jedzenie w końcu.
Mały zjadł dziś kaszke na dzien dobry 150 ml, później jogurcik owocowy 50 ml, obiadek jaiieś warzywa włoskie z indorem 250 ml, egzotyczne owocki 100 ml i kacha 150 ml na dobranoc, w miedzy czasie cycor na picianie.

Co do herbatek na mnie działa tylko ta z Herbapol Kraków, żadna inna :nerd:
 
U nas też się ruszyło jedzenie w końcu.
Mały zjadł dziś kaszke na dzien dobry 150 ml, później jogurcik owocowy 50 ml, obiadek jaiieś warzywa włoskie z indorem 250 ml, egzotyczne owocki 100 ml i kacha 150 ml na dobranoc, w miedzy czasie cycor na picianie.

DŻISASSSSS:szok:!!! Pani Pulu je tyle .. ale przez kilka dni!
 
Maja, ale Tymko nie jadł nic po za cycusiem przez ostatni tydzień ... no tam czasem udało mu się wcisnąć czegoś po pare łyżek. Dlatego musiał nadrobić chyba :p
 
reklama

Podobne tematy

Do góry