reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

reklama
Ja zapodałam pomidorową z poszarpanym makaronem, jest ok. Zważywszy, że od dwóch dni chce jeść tylko i wyłącznie cyca, jakiś kryzys posiłkowy mamy :confused:
 
Ja makaronu jesio nie dawałam, ale po poście Jaipurki ;-)podam dzisiaj. No chyba, że to dopiero od 8 miecha można?
Kalafior jak najbardziej i brokuł też:) od dawna :) mala uwielbia zwłaszcza brokuł:)
 
No to jesli makaron juz mozna to i nasze zupy mozna chyba nie? Bo Igor jadl ogorkowa tylko a tak to mu specjalnie gotuje ale chyba zaczne mu dawac takie zupy jak my jemy, pomidorowa, rosol i inne
 
zelka, mycha jeśli chodzi o gryzienie to nie bardzo się wypowiem bo mała nie ma problemu , ale moze coś po prostu z mniejszymi kawałkami..
albo coś iekkiego co nawet jak przejdzie przez gardło to nie poczuje ,.. tak jak włąśńe makaron.. są też gwiazdki (makaron) mozna spróbować podac np z rosołkiem domowym żeby dziecko przełykało.., albo uszka ugotować , nie sa duże a mięciutkie :-) tylko przekroić na pół i nie ma się czym martwić :tak:

bra możesz podac kalafior , choć pewnie będą po nim pierdzioszki ,a le jesli bezbolesne to nie będziesz miałą się czym martwić..
ja kalafior już podawałam z miesiąc albo dwa temu :-p

agnioieszka tak zwykły ugotowany makaron:tak:
jesli chodzi o robienie zup to tak , takie nasze można , ale bez przesady z przyprawami no i ja np nie zaklepuję śmietaną dla dziewczyn :no:
moja zachwycała się ostatnio szczawiową :-)
ogórkową lubi , pomidorową uwielbia ;-) ale tą z ryżem daję , rosołek wcina...


a makaron to norma chyba do zupek .. wkońcu w obiadkach od 6 miesiąca też jest makaron :-p przynajmniej tych irlandzkich
 
makaron i ryż też podajemy juz od dłuszego czasu. słickowe zupki i dania z kluseczkami sa u nas na topie :-D a kalafiora dzis nie będzie, bo... go przypaliłam :wściekła/y: :laugh2:
 
bra :szok::laugh2: powiem Ci ze ja tez jestem "mistrzynia" w kuchni ale jeszcze kalafiora nie przypaliłam :))) hhihihihi dobre dobre! od razu mi sie humor poprawił;)

Kamcia a czy zupkę pomidorowa to na piersi z kurczaka gotujesz?normalnie z koncentratem pomidorowym?
I pytanko o ogórkowa..Czy też na piersi?i czy brzuszek od ogórasów nie będzie bolał?Dziś chciałam ugotować.
 
reklama
Mati jakiś czas temu nie chciał jeść domowych obiadków tylko słoiczkowe. Ale na weekend miałam gości na niedzielny obiad i robiłam rosół i jego wujek wpadł na pomysł zmiksowania mu wszystkich warzyw z rosołu plus indyk i mały to pochłonął. A ja tylko oczy przecierałam ze zdziwienia bo przecież jeszcze niedawno nie tknąłby czegoś takiego... Widocznie wujek gotuje lepiej od matki :dry::dry::dry:

Makaron w obiadkach też podaję, ryż, kluseczki. Chleb do ręki ładnie je. Uwielbia biszkopciki, takie zwykłe nawet-kilka mu chyba nie zaszkodzi.
 

Podobne tematy

Do góry