reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

reklama
kasiek - ja jem wszystko od porodu, nie ograniczam sie z zaden sposob i Malemu nic nie jest. Wczoraj nawet zjadlam zupe warzywna z soczewica i groszkiem i jest OK.

No prosze :)fajnie, ja dzis zjadlam pol kiszonego ogorka i maly plakal cale popoludnie nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy ta kwaszonka mu zaszkodzila ......

kathhe karmi mozna , jest 0 % i slyszalam, ze ma tez wplyw na latacje. ja wczoraj tez wypilam :)
za mna chodzi lampka czerwonego wina ale jakos nie mam sumienia jej wypic......
 
Sugar, no właśnie - ja też do tego masażu bym się przyłożyła jak napiszesz jak :-)

Nadoiłam 100 a ona zjadła 40... :baffled:
 
Ostatnia edycja:
dziulka moze masz kryzys laktacyjny?nie pamietam kiedy sa ale jakos mi sie kojarzy ze przewaznie w drugim miesiacu juz jest jeden z pierwszych
trzeba to przetrwac, najlepiej tak pozytywnie jak onesmile:)
 
Ja mam tak, ze jak nacisne cycek to nic nie leci. A po masazu zaczyna bez problemu. Masuje tak, jakbym zastoje rozmasowywala, z gory, z dolu, z bokow zawsze w strone sutka, jak nie pomaga taki ogolny to szukam gruczolow i po nich daje. Można sie wczesnie sprysznicowac ;-) nie ma tu filozofii, mi pomaga.
Polowa lewej piersi mi stwardniala, az spod pachy, ale wcale nie boli. Co to moze byc? Gula taka wielka, plaska a masowanie nie pomaga. Tydzien to ma, raz wieksze, raz mniejsze...
 
Ja też masuje i brodawki poszczypuję trochę przed ściąganiem, o jakbym tego nie zrobiła to bym się chyba posi................... z bólu bo mi laktator mocno zasysa, a tak to luzik :)
 
KASIEK ponieawz mieszkam w kraju winem plynacym to nie umiem sie powstrzymac, wiec sobie chlupne porzadna lampe jak juz mloda po karmieniu i pokarm odciagniety. to samo z piwkiem-kocham piwo (byle nie slodkie typu karmi albo z sokiem bleee), tak samo robie.
KATHEE mozliwe ze jakis kryzys, chociaz zawsze wieczorem duzo wiecej pompuje niz do poludnia... ogolnie mam wqrw ze taaaakie cyce duze i tak malo w sumie daja. wazne ze daja w kazdym razie.
SUGAR ja takei cos mialam w szpitalu to polozna mowila mi ze to kulka mleczna i ze szykuje sie tzw montée de lait (po polsku to chyba jakis naplyw mleczny) i musialam mocno naciskac i masowac a pod prysznicem to samo i przynosilo ulge w koncu.a rwalo jak jasny gwint
 
reklama
Wiem, że niektóre z Was wymieniały już ale chciałam prosić, żebyście napisały jakie mleko początkowe podajecie maluchom? Moja laktacja ma jakiś kryzys, mała nienajedzona, ciągle chce jeść, cycki się zrobiły miękkie i małe. Co polecacie? Bebilon? Jak tak to jaki? Moja jest raczej z tych alergików, więc też chyba nie każde mleczko może dostać.
 
Do góry