reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

reklama
Dziewczyny a jakie mleko modyfikowane polecacie? Musiałam małego dokarmić i kupiłam bebiko. No i kupy nie było 2 dni. Dzisiaj dałam kawałeczek czopka i mu ulżyło. Ale wiadomo, że to po tym mleku wiec zastanawiam się jakie kupić tym razem...
Z cyckami tragedia. Miękkie i prawie puste, Adaś się wkurza, że nic mu nie leci :(
 
Sivle - ja też dawałam Bebiko i kupy nie było 2-3 dni i też na czopkach jechaliśmy. Zmieniłam na Bebilon Comfort i mamy 2-3 kupy dziennie. Pediatra stwierdziła, że Bebiko jest najtłustszym mlekiem na rynku i dlatego ciężko im się wypróżnić.
 
My stosujemy ENFAMIL. nie mamy zadnych przebojow generalnie poza wyjatkami.
no i skupilismy sie troche na tych wyjatkach i postanowilismy wyprobowac inne mleczko-BEBILON COMFORT. Po 3-ech dniach wycofalismy sie, bo zmiana byla na gorsze(prezenia, placz,niepokoj czesciej itc.).
no i na ENFAMIL na razie nie narzekam.
nawet kupke mamy juz regularne ( raz na dobe rano o stalej porze:-))
tylko jest to raczej najdrozsze mleczko(30 zl).
Wiktorek ma 2 m-ce.
 
Dziewczyny mam pytanie, jak karmicie to z jednej piersi czy z 2? Ja do tej pory karmilam jednostronnie ale teraz musze uruchamiac tez 2 piers bo mala po 1 jest glodna.
 
Joanna ja chcialam jednostronnie a z lewa piersia miewam klopoty (a to zastój a to kanalik zatkany i znów zastój) no i jest wlasciwie z 2 karmiona moja mała.
 
Dziewczyny mam pytanie, jak karmicie to z jednej piersi czy z 2? Ja do tej pory karmilam jednostronnie ale teraz musze uruchamiac tez 2 piers bo mala po 1 jest glodna.

U nas to samo. W dodatku odnoszę wrażenie że dzisiaj to i po 2 piersiach mały jest głodny. Chyba co godzinę na cycku wisiał. Masakra. Zasypiał przy cycu a jak zabierałam to od razu się budził i wrzask. Albo głodny albo potrzebuje mojej bliskości. Słodkie to jest ale nie kurcze cały dzień.
 
A ja właśnie załapałam maksymalnego doła :( Z dwóch piersi po 8h ściągnęłam 20ml. Już nawet karmienie mi nie wychodzi.
 
reklama
W takim razie spróbuje bebilon może podpasuje mojemu i nie będzie zaparć...

Strasznie nie chcę dawać sztucznego mleka ale ostatnio nie mam wyboru.
Maga76 mam to samo... dosłownie przed chwilą po paru godzinach nie karmienia na siłę przez pół godziny próbowałam coś odciągnąć bo dziecko głodne. I tak kropelka po kropelce...30ml. A jeszcze tydzień temu było z jednego cycka 100ml bez problemu ;(
 
Do góry