reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

Ja też mam Medeli i bardzo go polecam, akurat mój jest ręczny. Pani z którą leżałam na sali walczyła z nawałem laktatorem Avent ale był za słaby i nic nim nie wyciągnęła, położna przyniosła jej elektryczny Medeli i tym powoli pierś puszczała, położna stwierdziła że Avent bardzo delikatnie ciągnie ale nie próbowałam to nie wiem.
Pokarm przechowuję w lodówce do 5 dni, pediatra mówiła że można też przegotować ale nie próbowałam zresztą tylko na początku odciągałam jak miałam nadwyżki bo ciągle się bałam że dziecko nie doje piersią i co wtedy?! Kupiłam sobie Bebilon i odciagałam pokarmn dodatkowo i odkąd zaczęłam mieć taką poduszkę bezpieczeństwa to pokarmu mam full i już nic nie odciągam.
Moja jada od 5-20 min i karmię ją zawsze tylko z jednej piersi, czasem ciągnie 5 minut i śpi 3 godziny więc się najada i po piersi też czuję że luźna się robi. Dzisiaj miałam jakiś nocny nawał pokarmu obie piersi jak kamienie ale Ewcia dała im radę :)
 
reklama
Moja jada od 5-20 min i karmię ją zawsze tylko z jednej piersi, czasem ciągnie 5 minut i śpi 3 godziny więc się najada i po piersi też czuję że luźna się robi. Dzisiaj miałam jakiś nocny nawał pokarmu obie piersi jak kamienie ale Ewcia dała im radę :)
Zuch dziewczyna:D moja już drugą noc z rzędu doprowadziła matkę, a raczej jej piersi;) do takiego stanu, ze musiałam z oczami na zapałkach ściągać laktatorem - tak sie jej dobrze spało;D
 
margeritta.....no wlasnie ja popelnilam blad i jak kiedy mala sie cos prezyla to kupilam kropelki bobotic...z upartoscia maniaka jej dawalam- wydawala mi sie ze maja pomagac....no i dopiero zaczol sie koszmar......tylko zanim sie zorientowalam ze to nie jedzenie tylko te krople to minoly 3 dni....KOSZMAR....ryk 12h na dobe....teraz wszystko powrocilao do normy .
 
Ja dzisiaj wypróbowałam mój laktator Medeli Mini Electric i jestem bardzo zadowolona. Ściąga szybko. Można regulować siłę ssania. Jest rewelacyjny. Laktator kupił mi mąż. Najpierw siedział i czytał w necie opinie i stwierdził że nie kupi Aventu bo kiepskie opinie ma.
 
ja mam lovi i jestem zadowolona:)
a co do kropelek to czy któraś z was używa Sab Simplex? słyszałam same pozytywy o nim i myślę, że pójfdzie w ruch za jakiś czas, jeśli nie przejdzie młodej to prężenie...
czemu bobotik miał być źródłem problemów? ja piłam dwa dni plantex (na koperku) i bez zmian...
 
Co do kłopotów z brzuszkami naszych maluchów, czasem przyczyną kolek są nasze witaminy dla mam karmiących, tak miałam z moim synem, po ich zmianie na inne było lepiej.
 
reklama
Do góry