reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

reklama
Czy jest jeszcze ktoś oprócz mnie, kto się nie "doi"? Ja ściągałam może z 5-6 razy mleko do zamrożenia na wszelki wypadek, a tak to tylko pierś.
ja sie doilam z 4-5 razy gora, a maly z butelki moj pokarm wciagnal z dwa razy.
teraz chce troche pozamrazac bo juz mnie meczy siedzenie w domu i z checia go z kims zostawie:p z moja mama albo mezem na jedno karmienie. dzisiaj wyszlam na dwie godzinki i odrazu lepiej sie poczulam, a zostawiajac pokarm mam luz psychiczny ze nie musze sie az tak spieszyc do domu
 
ja w calej karierze karmiacej doilam sie tylko jak wychodzilam na jedno karmionko sciagalam dla dzidzi. moze z 10 razy. teraz nie doje ;p tylko z malym non stop;p
 
ja tez sciagam tylko wtedy jak wiem ze ide do pracy albo jak wychodze gdzies na dluzej. W zapasie tez jest maleko Nan ake wole zostawiac swoje.
 
Ja też się nie doję. Ale będę jak będę chciała gdzieś wyjść. Ostatnio mały ciągle na cycku i nawet nie miałabym kiedy ściągać. Piersi też muszą odpocząć :tak:
 
Ja doję jak gdzieś idę bo moja co 2h wsuwa.

Sugar - tak w 10 minut :) też byłam w szoku. Ale to godzina karmienia była, pełne cycki itd.
 
reklama
Do góry