reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

Podobno mleko które jest zagęszczane nijaką skrobią to powoduje że dziecko jest dłużej syte i przez to może dłużej przesypiać noce -hmm? Chociaż ja tam nie wiem.
To ja spróbuję dopajać najpierw zwykłą wodą przegotowaną a jeśli nie będzie tego chciał to spróbuję z glukozą ( bo podobno dziecko woli słodszą wodę bo mleczko też jest słodkie).
 
reklama
Czarodziejka, u nas śluz praktycznie jest za każdym razem, ale mała robi kupkę tylko raz dziennie. Wczoraj się zdarzyła kupka bez śluzu.
Dziulka, jak czytam co ty pożerasz to aż mi żołądek skręca, ja jestem na gotowanym kurczaku i gotowanych pulpetach i beznabiałowo, masakra, a Maja nadal ma wysypkę i kupki nie może wystękąć... trzeba to przeżyć jakoś :-)
Moja Majka niczego oprócz piersi nie toleruje, czasem uda jej się wcisnąć probiotyk łyżeczką ale też nie zawsze, nawet smoka nie chce a tak chciałabym czasem ją "zatkać" na chwilę czasem.
 
Hejo dziewczynki
Moja od wczoraj jest wielką glodomorą. Siedzi na cycu długo i uśnie już odkladam do łózeczka i płaczemy i od nowa się karmimy. A było już tak pięknie ,że po cycu spala sobie 2 -3 godzinki ,a teraz ...........
 
Sarisa, u mnie też tak było jakieś 3, 4 dni, tochyba jakiś skok rozwojowy czy cóś. Dzisiaj Maja już spała ładnie od 19 do północy a potem budziła się co 3 godziny.
 
Sugar trzymaj się,będzie dobrze...

Dziulka - kurczak pieczony+fryty+cola ,jeju ja to nie mogę z podziwu wyjść jak wy fajnie z córą jecie i że jej nic nie jest.Ja też tak chce,tylko pepsi poprosze zamiast coli :-DA powiedz,tą cole odgazowujesz czy normalnie z gazem pijesz?? Bo ja sie tak zastanawiałam jak piłam piwo bezalkoholowe,no i w końcu odgazowałam je ale już wiadomo - nie było takie dobre.

A ja dziś zjadłam po karmieniu pączka i zastanawiam się czy nic się nie będzie dziać.Położna środowiskowa mówiła,żeby nie jeść bo są smażone w głębokim tłuszczu...ale już nie wiem czy nie przesadzają z tymi zakazami...:confused:

nic nie odgazowuje bo bym sie sheftowala po takim napoju, albo gazowane full albo wcale. ja robie tak jak polozne powiedzialy-to jesc i pic co w ciazy, nie pic tylko alkoholu, wiec tak robie,w szpitalu podawali mi zarcie ostre, smazone, slodkie slone i nic nie bylo mlodej. widocznei cos w tym jest.
 
Dziulka, ja jem tak samo jak ty czyli właściwie wszystko :D Od pieczonego po kapustę. Tak samo jadłam w ciąży.
Podziwiam wszystkie mamy, które walczą z alergiami i muszą wszystko sobie odmawiać. Osobiście nie byłabym zdolna do takiego poświęcenia.
Jeżeli mój pokarm źle by wpływał na moje dziecko, to z pewnością przeszłabym na modyfikowane
 
Sarisa u mnie tez tak od wczoraj, w sumie nasila sie to rano i wieczorem, mam wisielca na cycku. Dzisiaj co 30-40 minut sie domagala a okolo14 poszla spac i spi teraz na balkonie i pewnie pospi do 18 jak wczoraj i bedzie marudzic do okolo 23, az ja przetrzymam z rykiem w lozeczku
 
Dobranocka jak to mleko wydłuża sen? To znaczy,że po tej Humanie Plus faktycznie dziecko śpi dłużej?Ale o co chodzi,że trawi dlużej,czy w składzie jest cos na uspokojenie?? Ale mnie zaciekawiłaś.

Czarodziejka, Natolinko - to Humana 1 Plus. Bardzo istotną właściwością Humany 1 plus jest obecność w składzie lekko strawnej, modyfikowanej skrobi, która powoduje, że mieszanka ta jest gęsta, w związku z tym może być zalecana dla dzieci ze skłonnością do ulewań. Mieszanka ta ma również wartości sycące, pozwalając niemowlęciu utrzymać odpowiednie odstępy czasu pomiędzy posiłkami, a także spokojnie przespać noc. Rzeczywiscie wydłuża sen dziecka - lepiej "zapycha" a dzieć nie ulewa ani trochę. Więcej mi Mała ulewa po tym Gerbera mleczku... Nie wiem czy nie wrócę do Humany!
 
reklama
Dobranocka- jest tez bebiko spokojny sen czy jakos tak sie zwie

Czasami w nocy mam wielka ochote podac sztuczne mleko zeby dluzej pospala ale na sama mysl o tym ze trzeba wstac zrobic i dac na siedzaco to juz mi sie nie chce...pierwszy raz bedzie w sobote bo ide wreszcie na piwo!!!
 
Do góry