reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

Ja ogólnie herbaty czarnej chyba ok roku nie piłam, a ostatnio mam ochotę na taką z cytryną. Chyba muszę spróbować.
 
reklama
Byłam dziś u pediatry, sama z pampersem... podejrzewa nietolerancję laktozy... wiecie co to znaczy...
Wieczorami mam karmic sztucznym i obserwowac...
Idę zaraz z Artkiem tym razem- prywatnie... zobaczymy. 3majcie kciuki.
 
Miałam dokładnie to samo - gdyby nie mieszanka to Mała zapłakałaby się z głodu! I ja na to wpadłam po paru dniach niestety - co przeszłam to moje. Współczuję. Teraz mam laktację rozhulaną na dobre, ale mieszanki też czasem trochę dodaję, jak młoda ma fazę na butelkę a nie cyca akurat.

a ile ci teraz mala przesypia w nocy jak dostaje butle na wieczor?spi dluzej?

moj dalej je co 2h:/ no oszalec mozna!co za dziecko!i je z jednego cyca tylko, z drugiego nie chce a jak wmusze to mi uleje. wiec racej sie najada wiec czemu co 2h chce cyca?masakra
 
O coli też ostatnio myślałam. Dziś już nie wytrzymałam i zjadłam 2 gryzy kotleta. Chyba tak po troszku będę różnych rzeczy podjadać.

Sugar współczuję. Z drugiej strony teraz już przynajmniej jest jakaś diagnoza i jak się potwierdzi to wszystko się wyjaśni, bo najgorsza to chyba niewiedza.

Kathhe jak Ty dajesz radę co 2 godziny karmić i funkcjonować? Podziwiam.
 
E-LONA
ja właśnie karmię mojego żarłoka też co 2 h. od szpitala utył ponad 2 kg.
nadrabiam w weekendy, rano dzwonię, bo nawet nie wstaję po mojego małża,bierze dzidzię, a ja śpię i śpię, aż zastaję mnie kole 14-sta:-)
czasem mam kryzys, ale tam...!
dzisiaj spotkałam koleżankę i mnie nie poznała. obdazyła mnie komplementem, ze wygladam jakos swiezo, kwitnaco(ostatnio farbowala mii wlos ,gdy bylam w ciazy)
tak wiec chyba nie jest zle!
 
a ile ci teraz mala przesypia w nocy jak dostaje butle na wieczor?spi dluzej?

moj dalej je co 2h:/ no oszalec mozna!co za dziecko!i je z jednego cyca tylko, z drugiego nie chce a jak wmusze to mi uleje. wiec racej sie najada wiec czemu co 2h chce cyca?masakra
przytulać sie lubi:D:D:D moja też tak robi i mam nadzieję że z miłości a nie że coś jest nie tak z pokarmem czy cuś... bo sytuacja taka sama jak u ciebie.
O coli też ostatnio myślałam. Dziś już nie wytrzymałam i zjadłam 2 gryzy kotleta. Chyba tak po troszku będę różnych rzeczy podjadać.
e-lona, kotleta ja juz dawno zaczełam wcinać, położna kazała tylko z "pierwszej patelni" brać no i z panierkami nie przesadzać;D
 
Josefin to też głodomorka masz.
Dziulka ja to smażone tylko bym jadła, bo uwielbiam, ale jakoś boję się w większych ilościach. Muszę też sobie jakąś pieczeń zrobić. A przedwczoraj spróbowałam grzybków w occie.
 
reklama
Byłam dziś u pediatry, sama z pampersem... podejrzewa nietolerancję laktozy... wiecie co to znaczy...
Wieczorami mam karmic sztucznym i obserwowac...
Idę zaraz z Artkiem tym razem- prywatnie... zobaczymy. 3majcie kciuki.

sugrar
tylko na podstawie pamersa to stwierdzilka, czy jakies inne objawy tez jeszcze byly, bo u nas tez sluz i kwasny zapch jutro idziemy sie pokazac z pampersem
w naszym mleczku najwiecej laktozy jest w tym poczatkowym, mozesz troche odciagac zanim malego przystawisz do piersi, czesto to pomoga i nie trzeba odstawiac calkowicie malucha i wykluczyc nabial z diety
napisze co mi pediatra powie, podawalas moze priobotyki jakies?
 
Do góry