reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

A ja mam doła... karmię tylko piersią, ale od tygodnia Artek ma śluzowe, kwaśne w zapachu kupki. Do tego całymi dniami wisiałby na cycu. Trochę poje i śpi...Dziś przyszła moja Medela Mini Electric, ściągnęłam 60 ml z piersi... nie wiem czy to mało? ale chyba tak???
Cycki mam miękkie, zero nabrzmienia, sutki jakby suche, z wody odciągnięte...
Do tego Artek prawie nie śpi w dzień i martwię się, że za mało śpi. Nie mam kogo się poradzic, Wy piszecie o lekarzach, położnych... moja położna ma mnie w dupie...
sugar moj mlay tez ma sluzowate kupki i kwasne, do tego zadkie, ale to podobno okey, od piatku podaje priobotyk lacidofil, odciagam troszke mleczka mieszam i podaje, oczywiscie za porada pediatry i jutro idziemy niestety na kolejna wizyte, bo sluzu jest mniej ale nadal jest, bylas z tym u lekarza?
i sama juz nie wiem co mam eliminowac z diety,bardzo to frustrujace
co do spania w dzien, jedne dzieci spia inne nie i na to nie ma rady
 
reklama
A ja mam doła... karmię tylko piersią, ale od tygodnia Artek ma śluzowe, kwaśne w zapachu kupki. Do tego całymi dniami wisiałby na cycu. Trochę poje i śpi...Dziś przyszła moja Medela Mini Electric, ściągnęłam 60 ml z piersi... nie wiem czy to mało? ale chyba tak???
Cycki mam miękkie, zero nabrzmienia, sutki jakby suche, z wody odciągnięte...
Do tego Artek prawie nie śpi w dzień i martwię się, że za mało śpi. Nie mam kogo się poradzic, Wy piszecie o lekarzach, położnych... moja położna ma mnie w dupie...
ja w porze karmienia z jednej sciagam 80, ajak nie ma pory karmienia to z 40 tylko nawet
moze do pediatry idz skoro polozna taka kiepska?albo wyprobuj dac mu sciagniete swoje mleko i zobacz ile wypije i czy sie naje. co do kwasnosci kup nie pomoge bo u nas jeszcze tak nie bylo wiec sie nie orientuje:(
 
Dziewczyny ile cyców na 1 posiedzenie wciągają wasze maluchy? Jaga ma tydzień i jeden już jej chyba nie starcza i muszę ją na chwilę podłączyć do drugiego, żeby zasnęła- puszcza cyca i kima ;-).
 
Mam podobnie jak sugar and spice :( - tj. z tymi miękkimi cyckami i suchymi brodawkami :( - karmiłam wyłącznie piersią do wczoraj - wczoraj musiałam podać butle, dzisiaj rano tak samo - nie wiem dlaczego:(.Powoli przestaje mi lecieć pokarm, Zuzia także nie chce pić z lewej piersi od wczoraj - nie wiem co się dzieje.
Jedyną rzeczą która się zmieniła to jest mój stres o Zuzie tj. między 6 a 8 tyg. niemowlęta zaczynają rozpoznawać twarze swoich rodziców i ja zaczęłam mieć irracjonalny strach o to że Zuzia pomyli się i zakoduje sobie że to moja teściowa jest jej mamą!! Bo nawet moja teściowa mówi do niej moja dziewczynka. Jak się tego strachu pozbyć??Wy też tak macie?? Jak mi to przejdzie to jest prawdopodobieństwo że pokarm wróci.

p.s: mieszkam z teściami więc teściowa jest dzień w dzień.
 
Mam podobnie jak sugar and spice :( - tj. z tymi miękkimi cyckami i suchymi brodawkami :( - karmiłam wyłącznie piersią do wczoraj - wczoraj musiałam podać butle, dzisiaj rano tak samo - nie wiem dlaczego:(.Powoli przestaje mi lecieć pokarm, Zuzia także nie chce pić z lewej piersi od wczoraj - nie wiem co się dzieje.
Mój też od wczoraj nie chce pić z lewego cyca :/ podziamdzia i puszcza i się złości, a ja na laktatorze teraz wisze bo mi szkoda mleka z tej piersi, ale wcale się duzo nie zbiera w niej i też brodawki suche.
 
czy wy tez macie dysproporcje w "wydajnosci" piersi?
Ja z lewego zawsze dwa razy wiecej sciagne niz z prawego. Latwiej mi tez do lewego przystawiac i mala woli z niego pic.
Ale staram sie przystawiac rowno do obu, by byly jednakowo stymulowane.
 
Moriam, też, tylko u mnie odwrotnie, z prawego idzie lepiej, mała przy lewym się wkurza ale i tak ją przystawiam, nie ma tak łatwo w życiu :-) niech się uczy od małego :-)
 
No ja też wolę prawą jest zawsze pełna, po nakarmieniu jest dopiero tej wielkości co lewa ale karmię naprzemiennie.
Mam pytanko czy pozwalacie sobie wypić kawę, chętnie bym wypiła słabą rozpuszczalną ale boję się że mała nie będzie chciała spać.
 
reklama
ja juz dwa razy pilam kawke-slaba i z duza iloscia mleka i nie zauwazylam roznicy w aktywnosci Maury.
A codziennie pije kawke zbozowa. To dobry substytut;)
 
Do góry