reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia

Zawin koncowke i tasma klejacą zaklej:tak:
A te woreczki sa jednorazowego uzytku, czy mozna je pozniej jakos wysterylizowac??:confused:

Ja tez gdzies mam, musze poszukac:baffled:
 
reklama
:-)
Też tak chcę!!!
Będę musiał pokombinowac. Czy ja dobrze zrozumiałm, żeby miec stałe pory karmienia trzeba na początku wybudzac dziecko do jedzenia. Ustalic sobie pory karmienia i nawet kiedy będzie spało obudzic je? A co z karmieniem na żądanie?
jak najbardziej na zadanie;-)
ale..............
hihihi
sa wyjatki :dry::blink::sorry2:
nie kazdy placz oznacza glod, jak patrze na zegarek a dziecko poplakuje, a jest 12 to wiem ze chce sie przytulic pobawic, ale o 13 jak placze to wiem ze juz jest glodny bo jadl 3 czy 2,5 godz temu i w taki rytm wpadlismy, a jak mijaja 3 i pol godziny a spioch sie sam nie wybudza to mama mu w tym pomaga :cool2:zeby nie spal w dzien za dlugo jednym ciagiem :cool2:wczoraj karmilam o 20 a potem o 5 :-)
 
:-)
jak najbardziej na zadanie;-)
ale..............
hihihi
sa wyjatki :dry::blink::sorry2:
nie kazdy placz oznacza glod, jak patrze na zegarek a dziecko poplakuje, a jest 12 to wiem ze chce sie przytulic pobawic, ale o 13 jak placze to wiem ze juz jest glodny bo jadl 3 czy 2,5 godz temu i w taki rytm wpadlismy, a jak mijaja 3 i pol godziny a spioch sie sam nie wybudza to mama mu w tym pomaga :cool2:zeby nie spal w dzien za dlugo jednym ciagiem :cool2:wczoraj karmilam o 20 a potem o 5 :-)

Takiej to dobrze ;-)

Moja miala przez 2 dni takie fajne karmienia tzn zjadla o 20.30 a pozniej o 4.00 i bylo mi tak dobrze. Niestety sie skonczylo :baffled::szok::tak::confused::wściekła/y:
 
Takiej to dobrze ;-)

Moja miala przez 2 dni takie fajne karmienia tzn zjadla o 20.30 a pozniej o 4.00 i bylo mi tak dobrze. Niestety sie skonczylo :baffled::szok::tak::confused::wściekła/y:

Ilonko moj synus ostatnio tez tak mial ze jadl o 20.30 zasypial kolo 21.00 i budzil sie dopiero o 4.00 pozniej byly 2 dni kiedy spal tylko to 2.00 a teraz znowu spi i budzi sie jak w zegarku o 3:45 :tak::tak: a pozniej w zaleznosci od humoru 7.00-8.30 takze pewnie i u ciebie znowu bedzie przesypiac do 4.00 ;-) musza sie dzieciaczki oswoic z tymi godzinkami :tak:
 
Zawin koncowke i tasma klejacą zaklej:tak:
A te woreczki sa jednorazowego uzytku, czy mozna je pozniej jakos wysterylizowac??:confused:

Ja tez gdzies mam, musze poszukac:baffled:

są jednorazowe!! butelki do przechowywania sa wielorazowe, woreczki nie.

jeszcze ejden pomysł - zawin końcókę i załóż gumkę recepturkę :tak:
 
:-)
jak najbardziej na zadanie;-)
ale..............
hihihi
sa wyjatki :dry::blink::sorry2:
nie kazdy placz oznacza glod, jak patrze na zegarek a dziecko poplakuje, a jest 12 to wiem ze chce sie przytulic pobawic, ale o 13 jak placze to wiem ze juz jest glodny bo jadl 3 czy 2,5 godz temu i w taki rytm wpadlismy, a jak mijaja 3 i pol godziny a spioch sie sam nie wybudza to mama mu w tym pomaga :cool2:zeby nie spal w dzien za dlugo jednym ciagiem :cool2:wczoraj karmilam o 20 a potem o 5 :-)
popieram ,... hhihih
no moją jak karmię ostatni raz o 22.30 to śpi już do 6-7 rano.. wcześniej budziął się jeszcze o 1 a teraz już nie :happy2:
 
Ilonko moj synus ostatnio tez tak mial ze jadl o 20.30 zasypial kolo 21.00 i budzil sie dopiero o 4.00 pozniej byly 2 dni kiedy spal tylko to 2.00 a teraz znowu spi i budzi sie jak w zegarku o 3:45 :tak::tak: a pozniej w zaleznosci od humoru 7.00-8.30 takze pewnie i u ciebie znowu bedzie przesypiac do 4.00 ;-) musza sie dzieciaczki oswoic z tymi godzinkami :tak:

Mam nadzieje ;-) bo bylo tak fajnie :-D
 
reklama
ale fajnie!
My karmimy się i idziemy spac ok. 22-23, wstajemy na szybkie jedzenie koło 4 rano i potem już pobudka normalna o 7 rano :(

no to mamy podobnie dziubasek :-) tylko moja pobudka jest miedzy 7 a 9 - w zaleznosci od samopoczucia malucha tj o ktorej go gazy zaczynaja meczyc :happy2: czasem jak sie wypryka to jeszcze przysnie :tak:
 
Do góry