reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia

no właśnie ja musze w końcu zaopatrzyć się w te woreczki, bo tyle pokarmu co mi sie marnuje..........................
a zdiś się wkurzyłam i kupiłam wkładki laktacyjne wilorazowe z aventu, bo kurcze juz mnie denerwuje kupowanie tych jednorazowych, które szybko sie kończą.....

Ja juz nie uzywam na dzien wkladek. Mleko mi nie cieknie. Jedynie na noc zakladam, bo czasem Asia sie nie budzi na to karmienie o 3 i wtedy z cyckow samo leci ;-)

hmm.. kupowałam różne, ale zawsze miały wtopione takie zamknięcie jak.. dwa cieniutkie paseczki plastikowe, jeden wklęsły drugi wypukły, któe wchodzą w siebie i jakby zatrzaskują :sorry2: i ono jest szczelne.

A ja mam takie : Torebki jednorazowe do przechowywania pokarmu 30sz (868860262) - Aukcje internetowe Allegro Zamyka sie je na takie hmm biale druciki.

Niunians nie chce mi sie wczytac strona z Twoimi woreczkami.
 
reklama
Mamuśki ale Wam zazdroszczę, moja je w nocy 2,5-3h i tak od razu nie zasypia. W trakcie karmienia pojawia się kupa, przewijanie a potem czkawka i mała nie chce zasnąc. Nad ranem budzi się różnie w zależności o której ostanio jadła i drzemie tylko z smokiem. Mam już coraz mniej sił:-(, nie wiem co robie źle.:zawstydzona/y:
Szkoda mi małej, że tak mało śpi, może ma taki charakterek:-).
Zastanawiam się, może ona się w nocy budzi nie do jedzenia ...tylko sama nie wiem po co....:confused:.
Już próbowałm dawac smoka jak sie w nocy obudzi (np. 1,5 h po ostatnim jedzonku) ssie go pare min. i się budzi i marudzi. Przystawiam do piersi i je ospale.
Ohhhhh, w dzień też są cyrki :shocked2::shocked2::shocked2:
 
kurcze,gdyby nie te gazy i kolki moja mala bylaby prawie idealem. budzi sie raz w nocy, zwykle po 5 h, a raz jak przysnelam to nawet po 7 jadla i nawet nie zaplacze, tylko tak smiesznie szura wyma****ac nozkami i raczkami (spi w koszyszku i pewnie jej nieco ciasno przy tych akrobacjach).
bardzo lubi w dzien siedziec w foteliku samochodowych, bo wtedy jak mama idzie do kuchni, to ona moza siedziec i obserwowac. albo jak mama chce sie wykapac, a taty nie ma to wedruje do lazienki. musimy kupic bujaczek, chociaz martwie sie troche o jej kregoslup. wprawdzie angielski lekarz stwierdzil, ze foteliki sa specjalnie wyprofilowane i dostosowane do budowy maluchow....:confused:
 
kurcze,gdyby nie te gazy i kolki moja mala bylaby prawie idealem. budzi sie raz w nocy, zwykle po 5 h, a raz jak przysnelam to nawet po 7 jadla i nawet nie zaplacze, tylko tak smiesznie szura wyma****ac nozkami i raczkami (spi w koszyszku i pewnie jej nieco ciasno przy tych akrobacjach).
bardzo lubi w dzien siedziec w foteliku samochodowych, bo wtedy jak mama idzie do kuchni, to ona moza siedziec i obserwowac. albo jak mama chce sie wykapac, a taty nie ma to wedruje do lazienki. musimy kupic bujaczek, chociaz martwie sie troche o jej kregoslup. wprawdzie angielski lekarz stwierdzil, ze foteliki sa specjalnie wyprofilowane i dostosowane do budowy maluchow....:confused:
banAna a próbowałaś na kolki espumisan? Nam pomaga również herbatka na trawienie. Moja małą nie chce pic z butli, wiec cycka delikatnie smoka z butelki i kropelka po kropelce wypija pare mililitrów herbatki, a później buszcza bączki i jest jej lepiej


Ja moją trzymam czasem w gondolce z wózka, chyba lubi jak jest mało miejsca - bo w łożeczku nie lubi leżec

 
Ostatnia edycja:
codziennie dostaje okolo 100ml herbatki z kopry-50ml rano i 50 wieczorem,nawet dosc chetnie ja pije.baki puszcza,ale bardzo sie wtedy denerwuje,prezy i napina.

a jaki skladnik aktywny ma espumisan-czy czasem nie to, co sab-simplex- simeticone? bo mamy i sab simplex i infacol (nota bene to samo pod inna nazwa :dry:) zadne nie dziala.mamy tez colief-enzym do trawienia laktozy, tez nie widzialam roznicy
 
banana to tak jak u mnie ! probowalam tego samego co Ty i nic tak na prawde nie dziala :-( mysle ze po prostu musimy przetrwac ten okres i poczekac az uklady trawienne naszych skarbow dojrzeja :-) wiekszosc lekarzy mowi ze do konca 3 miesiaca powinno to nastapic :-D choc i sa tacy co mowia ze do 6 miesiaca:baffled:
 
banana to tak jak u mnie ! probowalam tego samego co Ty i nic tak na prawde nie dziala :-( mysle ze po prostu musimy przetrwac ten okres i poczekac az uklady trawienne naszych skarbow dojrzeja :-) wiekszosc lekarzy mowi ze do konca 3 miesiaca powinno to nastapic :-D choc i sa tacy co mowia ze do 6 miesiaca:baffled:

a sa i tacy co mowia ze do 1 roku :szok::szok::szok:
 
dziewczyny a wy wszystkie dopajacie dzieciaczki?? bo mi mama głowę suszy że powinnam Igorowi dać herbatkę albo wodę a nam w szpitalu mówili żeby nie dawać nic do 6 m-ca, tak mam zamiar mu wprowadzać pokarmy po 4 m-cu ale nie wiem czy dopajać czy nie??
co do spania to ostatnio mamy w nocy dłuższe spanko ok6,5 godz:-):-):-):-) idziemy spać tak ok 22 i śpimy to 10-11:-D:-D oczywiście z przerwami na cyca
 
dziewczyny a wy wszystkie dopajacie dzieciaczki?? bo mi mama głowę suszy że powinnam Igorowi dać herbatkę albo wodę a nam w szpitalu mówili żeby nie dawać nic do 6 m-ca, tak mam zamiar mu wprowadzać pokarmy po 4 m-cu ale nie wiem czy dopajać czy nie??
co do spania to ostatnio mamy w nocy dłuższe spanko ok6,5 godz:-):-):-):-) idziemy spać tak ok 22 i śpimy to 10-11:-D:-D oczywiście z przerwami na cyca
ja zgodnie z rada poloznej daje mu herbatke gdy w domu mocno grzeja , gdy ma wysuszone usta, tak zeby troche "wilgoci złapał":tak:
 
reklama
dziewczyny a wy wszystkie dopajacie dzieciaczki?? bo mi mama głowę suszy że powinnam Igorowi dać herbatkę albo wodę a nam w szpitalu mówili żeby nie dawać nic do 6 m-ca, tak mam zamiar mu wprowadzać pokarmy po 4 m-cu ale nie wiem czy dopajać czy nie??
co do spania to ostatnio mamy w nocy dłuższe spanko ok6,5 godz:-):-):-):-) idziemy spać tak ok 22 i śpimy to 10-11:-D:-D oczywiście z przerwami na cyca

A ja nie daje i tez wiem ze do 6 miesiaca nie trzeba. Piers zaspokaja pragnienie. Powiem Ci, co juz mowilam sto razy, ze moj 10-cio miesieczny brat do 8 miesiaca nie pil nic bo strasznie nie lubi soczkow ani herbatek, w koncu mama zaczela mu podawac lyzeczka, ale popije tylko wtedy jak sie jego oszuka i da tak na szybkiego a on mysli ze to zupka. I tak powypluwa polowe. Lekarka mowi ze nie ma sie co martwic bo jest nadal na piersi i to mu wystarcza do picia.
 
Do góry