reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia

reklama
no właśnie ja musze w końcu zaopatrzyć się w te woreczki, bo tyle pokarmu co mi sie marnuje..........................
a zdiś się wkurzyłam i kupiłam wkładki laktacyjne wilorazowe z aventu, bo kurcze juz mnie denerwuje kupowanie tych jednorazowych, które szybko sie kończą.....
 
no właśnie ja musze w końcu zaopatrzyć się w te woreczki, bo tyle pokarmu co mi sie marnuje..........................
a zdiś się wkurzyłam i kupiłam wkładki laktacyjne wilorazowe z aventu, bo kurcze juz mnie denerwuje kupowanie tych jednorazowych, które szybko sie kończą.....
ile ich kupiłaś?
 
Mamy już teraz tzn po dwoch miesiacach życia :-D stałe pory karmienia, wiadomo pol godzinki w ta czy tamta`(no oczywiscie jak jestesmy w domu, bo jak sie goscimy to wszystko szlak trafia :dry:). Raz mi się zdazylo dokarmic bebikiem, po kąpaniu o 20 bo wczesniej zjadl o 19 i nie mialam pokarmu (caly czas mi tak robil od szpitala i nie mialam mleka po kapaniu i sie meczylam z mlodym przy cycu do 22). Dzisiaj postanowilam w koŃcu ominąć to karmienie przed 19 i udało się :-p. Jadl o 15 do 15.30 potem o 17.30 musialam go budzic (biedactwo moje) udalo sie go nakarmic, a potem o 20 po kapaniu normalnie zjadl moje mleko z cyca, na dwa razy,bo po jednym cycu zasnal na 15 min (zjadlam kolacje:-)), a teraz wlasnie zasnal na dobre a rano ci napisze do ktorej spal ;-).
Też tak chcę!!!
Będę musiał pokombinowac. Czy ja dobrze zrozumiałm, żeby miec stałe pory karmienia trzeba na początku wybudzac dziecko do jedzenia. Ustalic sobie pory karmienia i nawet kiedy będzie spało obudzic je? A co z karmieniem na żądanie?
 
reklama
Do góry