reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia

mi lekarka mówiła, że mogę dopajać, ale nie robię tego, czasem tylko jak widzę, że coś niespokojna jest i się pręży to daję córce z łyżeczki herbatkę........
 
reklama
banana to tak jak u mnie ! probowalam tego samego co Ty i nic tak na prawde nie dziala :-( mysle ze po prostu musimy przetrwac ten okres i poczekac az uklady trawienne naszych skarbow dojrzeja :-) wiekszosc lekarzy mowi ze do konca 3 miesiaca powinno to nastapic :-D choc i sa tacy co mowia ze do 6 miesiaca:baffled:
mama mowi,ze ja mialam kolke do 7 mies :baffled:
 
Mojej na kolkę pomaga leżenie skrępowane na boczku :-Dtzn ja leżę na boku na łożku, kładę małą na boku brzuszkiem bo siebie i mocno dwoma rękami przytulam, głaszczę, masuję plecki, całuję po głowce a przy tym czule gadam. Mała ssie smoka, w napadach ból się pręży wtedy mocniej masuję plecki. Jest to nie wygodna pozycja dla mamy ale cuż...Moja córka mruczy pod nosem i po jakimś czasie zasypia.Wydaje mi się, że bliskośc mamy działa cuda i pomaga łagodzic ból:-)

Dziewczyny jak to jest z lekami przy karmieniu piersią??
Coś mnie bierze i chce wziąsc jakieś tabsy i syropki - kiedy najlepiej brac?
Przed karmieniem, po, czy jak?
Przed chwilą zjadłam twarożek z czosniem, ciekawa jestem jak mała zareaguje na zapach i smak mleka.:szok:

Byłam też dziś u pediatry zapytac się o ssanie kciuka i takie tam inne
Otuż lepiej aby dziecko ssało smoka niż kciuk, zabronic kategorycznie kciuka - o ile u nas to możliwe bo mała ssie w nocy kiedy spie:-(
Co do krótkich spanek u mojej malej, to ponoc to normalne. Mała lubi jesc i ssac wiec przystawac kiedy dziecko ma ochotę. Ja wysiadam wyglądam jak miś koala i panda (otumaniona z podkrążonymi oczami):-D
Ja mam odpoczywac i spac w dzien kiedy mała spi. W ciągu dnia jest 100 rzeczy do zrobienia, ale chyba jutro spasuję;-).
Pani doktor negatywnie odniosła się do dokarmiania sztucznym mlekiem skoro mam pokarm. Spróbuję byc dzielną mamą. Pozdrawiam:-)

 
witam mamusie gościnnie :tak:

Mam problem i błagam pomóżcie, bo nie zasnę dzisiaj :no:
W jednej piersi zrobiły mi się grudy, zgrubienia, nie bolą ani nic.
Masuję, ale nie znikają, spuściłam trochę mleka, ale nadal są. Boję się,że w nocy przygniotę je sobie i coś się stanie.
Dodam,że moja mała ma 8 tyg. i jada bardzo nieregularnie.
pozdrawiam i czekam na sugestie :sorry2:
 
as-byd weź cieply prysznic i pod nim rozmasuj te zgrubienia :tak: powinno pomoc :-) u mnie najlepsza rzecza na zgrubienia jest ssanie przez malucha, wiec jesli Twoja mala moze byc juz glodna to daj jej piers :-D
 
zgadzam sie ciepła kapiel pozniej przystaw mała albo odciagnij no i zimny okład...aha a po ciepłym rozmasuj....
mi pomagało.... trwa to tylko przez kilka dni
 
reklama
witam mamusie gościnnie :tak:

Mam problem i błagam pomóżcie, bo nie zasnę dzisiaj :no:
W jednej piersi zrobiły mi się grudy, zgrubienia, nie bolą ani nic.
Masuję, ale nie znikają, spuściłam trochę mleka, ale nadal są. Boję się,że w nocy przygniotę je sobie i coś się stanie.
Dodam,że moja mała ma 8 tyg. i jada bardzo nieregularnie.
pozdrawiam i czekam na sugestie :sorry2:

powiedz wojemu facetow/męzow zeby troche odessał sam.Wiem to dziwne , moze nie chciec.Ale mi moj tak zrobil i ulga ogromna.Cycek miękki od razu byl i bol zniknal.A mialam nawał ze wyłam jak bóbr.Niech wypluwa nie usi pić.
 
Do góry