reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią - linki, porady, itp

Renee całe szczęście, że znalazł się lekarz, który obejrzał Twojego cycka i coś doradził. skoro masz maść z clotrimazolem i gentamycyną to pewnie jakieś zakażenie bakteryjno-drożdżakowe jednak :-( a mówił może lekarz skąd to się mogło wziąć? i jak z karmieniem Alicji teraz?
 
reklama
Z moim cycem jest już duuuużo lepiej:tak: , maść pomogła.
Lekarz nic nie mówił z czego to się wzięło, a ja nie spytałam:no: . Co do karmienia małej, to niestety już jej nie karmię:-(, bo w sumie w tych moich cycach i tak była bida z nędzą a jeszcze jak sobie zrobiłam przerwę od karmienia, ze względu na tą maść, to już w ogóle cyce wyschły:baffled: :dry: , no ale karmiłam ją pełne 7 mies. więc nie jest źle;-) :-)
 
Leyna chyba tego nawet nie zauważyła:-D :laugh2: , wiesz ja ją karmiłam i tak tylko raz w dzień i raz w nocy, a właściwie to było bardziej mamlanie cycka niż karmienie;-) :-) , a do butli to Ona od dawna jest przyzwyczajona więc nie ma problemu;-)
 
Moja Oliwia coraz mniej ma ochotę na pierś, jak ja przystawiam to pocmoka dwa razy i koniec, chyba sama zdecydowała o zakończeniu karmienia piersią:tak: trochę mi tego szkoda:sad:, no ale cóż zmuszać jej nie będę;-) karmiłam prawie 8 miesięcy:unsure:
 
Mój Dominik też w dzień niezbyt chętnie pije mamusiowe mleczko bo wszystko go interesuje ale za to rano i wieczorem to nie chce mnie puścić a raczej cycusia. Ja cieszę się, że mogę jeszcze karmić. Ja tak bym chciała góra półtora roku ale to wszystko od niego zależy. Bo może też będzie chciał wcześniej przestać.
 
Lucy i tak dlugo karmilas piersia Liwke :tak:ja karmilam niestety tylko 6 tygodni :-( a Mała sama najlepiej wie kiedy zrezygnowac z mamy cycoszkow ;-):cool2:
 
LUCY wszedzie piszą, ze jak dziecko samo rezygnuje to znaczy, że jest na to gotowe - tylko pozazdrościć bo odstawianie będzie "bezbolesne" dla Oliwki - nie wiem jak z Tobą... ja myślę, że jak wrócę do pracy to bedę powoli Anielke odstawiać, ale nie wiem jak JA to przezyję - normalnie gorzej niz z pępowiną:baffled: Teraz karmię ja 4 razy: 2 razy rano i 2 razy wieczorem - myślę o zredukowaniu do 2 razy, żeby przy jednym karmieniu piła z dwóch piersi - bo teraz pije tylko z jednej.
 
ja sporo karmię jeszcze olę: po kąpieli, w nocy 2-3 razy, rano przed pracą, o 9 rano dostaje 200 ml mojego mleczka (odciągam sobie w pracy i zostawiam). marzy mi się zrezygnowanie w tych nocnych karmień. pomału zaczynam przyzwyczajać olę do kaszki, od paru dni daję jej po trochu w dzień i obserwuję czy nic jej nie jest i niedługo zacznie dostawać na noc solidną porcję gęstej kaszy i niech mi w nocy spróbuje zajęczeć o cycka:wściekła/y::-)
 
reklama
Dzięki kochane za pocieszenie, macie rację, że jeśli ona sama zrezygnuje z cyca to będzie to "bezbolesne" dla niej, ale tak szczerze wam powiem to mi troszkę smutno:-( choć sama nie wiem czego:confused:

Jeszcze daję jej pierś rano póki jeszcze cos tam jest....
 
Do góry