reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią - linki, porady, itp

Agamamaani czy w tej parafinie mozna kąpać dziecko codziennie?:confused: Jak kapiesz w niej Frania to uzywasz normalnie mydła?:confused:
 
reklama
mydła używam do mycia pupci ale PRZED kąpielą..
wogóle u tak malutkich dzieci mydła nie trzeba uzywać, bo to tylko osłabia barierę ochronną skóry..
myję pupcie pod kranem a potem wkładam na kąpiel do wanienki z parafiną.. znaczy tak kąpie Anię, bo Franka jak napisałam kąpię w krochmalu - ale w podobny sposób - pupa pod kranem a całe ciało do wody.. Ani dodatkowo myję włosy delikatnym szamponikiem i spłukuję prysznicem a potem wsadzam do wanny na "moczenie" się :D
 
Renee zmieniłaś chyba awatar no i w porównaniu z suwaczkiem to Alusi się niezłe pucułki słodziutkie zrobiły :)
 
Dziewczyny wiecie może czy karmiąc można jeść wędzone?? :dry:

Pytam o to bo nie wiem czy któraś z Was ma taki sam problem, ale MIlenka nie chce pić z piersi :-( Kiedy tylko biorę ja na ręce i przystawiam jest ryk:-(
Zastanawiałam się czy może to być wina wędzonego kurczaka i kiełbasy którą zjadałam:dry: czy może nie chce pić z cycka bo jej za wolno leci:-( kurde nie chcę się bawić w odciąganie, bo nie mam do tego cierpliwości ale też nie chcę jeszcze przestawać karmić piersią :-(
 
Mycha to co jesz raczej nie ma wpływu na Milenkę. Ja już jadłam czosnkowe spaghetti, chińszczyznę, zupe pomidorową i nic. Może masz @? Bo to czesto wpływa na pokarm - hormony cos tam zaburzają i dzieci moga nie chcieć ssać. Ale jeszcze sprawdzę w książce :)
 
Mycha wiem, że to co je karmiąca może zmieniać smak mleka i faktycznie jak dziecku nie podpasuje smak to może nie chcieć ssać wtedy piersi. Może Twoja Milenka jest wybredna smakowo:tak: :-) i to wędzone faktycznie jej nie posmakowało;-) , ale głowy nie dam uciąć. Mojej tam nie robi różnicy co jem, a no i w trakcie @, tez jadła normalnie.
 
reklama
Dziewczyny, musze Wam powiedzieć, zwłaszcze tym, które mają mało mleka a chciałyby miec wiecej:-D , że te granulki, o których kiedyś pisała Agutka-Ricinus Communis 5 CH naprawde działają!!!:tak: :tak: :tak: Ja wyjadłam jedno opakowanie i cyce były pełne, potem jak mi sie skończyło nie kupowałam, bo w sumie to nie byłam pewna czy to zasługa granulek czy może bawarki bo przy braniu granulek piłam też bawarkę, ale po jakimś czasie znowu moje cyce zaczęły szwankować- teraz jak mąż kupił mi drugie opakowanie znowu jest wszystko o.k. a cyce są pełne.:tak: :-D :laugh2: Więc jeśli któraś chce zwiększyć ilośc pokarmu, to polecam, bo przetestowałam na sobie:tak: :-D ;-)
 
Do góry