reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią - linki, porady, itp

Ja dziś zakończyłam karierę karmienia piersią. Od czasu zastojów tj. od 1 listopada ściągałam pokarm laktatorem.I było go coraz mniej Przez ostatni tydzień za całe 24h udało mi się ściągnąć po 60-70ml. A Adaś i tak potrzebuje więcej, więc od dziś zaprzestaję rytuału odciągania.
I tak moje maleństwo jest już drugi raz przeziębione :-( :eek:
 
reklama
a ja od wczoraj zaczęłam restyrykcyjną dietę.. do jedzenia przez dwa tygodnie tylko chleb bez masła , woda i mięso wieprzowe.. z warzyw tylko buraki i marchew a z owoców jabłka..
wszystko rpzez to, zę Franek ma jakieś potworne uczulenie i najprawdopodobniej początki AZSu.. bleee. a mi się chce jeść..
 
agamamaani wspólczuje tej diety - ja tak miałam jak karmiłam Krzysia. Teraz też myślałam, że Ola tez może mieć AZS, bo miała takie policzki całe w krosteczkach, zastosowałam dietę (oj tez mi sie chciało jeść - najbardziej nabiał) i krostki znikły a ja powoli wprowadzam nowe produkty do mojej diety i jest ok. Nawet po czekoladce nic się nie dzieje :-)
 
Ja też trace pokarm, nie wiem dlaczego tak się dzieje, nic za bardzo nie pomaga, te wszystkie herbatki, wody i takie tam, nic!!! Malemu zaczełam podawać 2 razy dziennie herbatkę koperkową trochę dla oszukania, ale chyba to tylko tak na chwilkę, przeciez on sie nia nie naje, a tak chciała dlużej karmić tylko piersią!!! ;-(
 
miśka.. na brak pokarmu najlepiej .. jak najczęściej przystawiać do piersi.. nawet tylko po to aby sobie possał.. nawet jak się nie naje to jak będzie ssal to twój organizm będzie wysyłał impulsy do mózgu aby wytwarzac jak najwiecej pokarmu..
 
a ja od wczoraj zaczęłam restyrykcyjną dietę.. do jedzenia przez dwa tygodnie tylko chleb bez masła , woda i mięso wieprzowe.. z warzyw tylko buraki i marchew a z owoców jabłka..
wszystko rpzez to, zę Franek ma jakieś potworne uczulenie i najprawdopodobniej początki AZSu.. bleee. a mi się chce jeść..

Aga łączę się w bólu. Ja już tak mam prawie półtora miesiąca :-( Idzie się przyzwyczaić, choć jak się karmi piersią to głód jest stałym towarzyszem :baffled:

A u Piotrusia wysypka alergiczna schodziła miesiąc (Piotruś ma skazę białkową)
 
Dzieki Aniu, tak własnie próbuję robic, chociaz on wtedy strasznie zlości ;-) no ale chyba jest ciut lepiej, chyba, bo te wszystkie napoje i herbatki na lakatacje, cos nie bardzo na mnie dzialaja!!!
 
MIŚKA -ja niestety też nagle straciłam pokarm , praktycznie z dnia na dzień było go coraz mniej.Przystawiałam go do piersi jak szalona i tak nic to nie dało a mały darł się strasznie , bo był głodny:-( I tak już od miesiąca pije tylko z butelki .Mleko + kleik ryżowy.
Wczoraj dałam Igorowi łyżeczkę musu jabłkowego :-) bardzo mu smakowało:tak:
 
reklama
Chyba cud się jakiś stał, chociaż moze za szybko, żeby o tym mowić i pisać, ale chyba odzyskuję pokarm!!! hura!!! jest go coraz więcej, chyba to dostawianie do cycka pomogło?! zobaczymy jak to bedzie wygladać w najbliższych dniach ;-)
 
Do góry