reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią i nie tylko

wiolan, moja Jagoda bardzo to lubiła. Była jeszcze mleczna kasza manna, moim zdaniem lepsza, ale już jej chyba nie ma:(
A najlepsza była kaszka mleczna pszenno ryżowo kukurydziana. Pyyycha. Ale też juz jej nie robią:(

Oleśka ja właśnie nabyłam 3 torebki kaszy mannej/czy kaszy manny z bobowity, ale tylko w makro u nas jest
 
reklama
Ja gotuje łyżkę normalnej kaszki manny błyskawicznej w 150ml wody, wlewam to o butelki, dolewam zimnej gotowanej wody, wsypuję mleko mod. i dosypuję ryżową kaszkę smakową, Kuba wpiernicza az mu sie uszu trzęsą do 350 ml gęstego potrafi wciągnąć. I odkad dostaje takie cos na kolację to przesypia noce - oprócz jednej przespał wszystkie.
 
ale piszecie o tej mannie owocowej? Bo owocowa, Bali jest w Epi na pewno - tam kupowałam i w realu, z resztą już chyba powoli wchodzi do marketów ( i chyba też w rossmanie była)
 
reklama
Do góry