reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią i nie tylko

reklama
ostrzegam ze do butelki sie holle srednio nadaja bo robia sie grudki gorsze niz w kaszkach 'zdrowy brzuszek' nestle ;P
 
dla dzieci antygrudkowych polecam kaszki ryżowo-kukurydziane z humany. Chocbym się nie wiem jak starała, to żadna grudka w nich nie powstanie:D Mój lubi grudy, wręcz za gładką papą nie przepada, więc problemu ni ma:).
 
Kaszki holle są super, ale Jasiek się na nie obraził już jakiś czas temu. Ja kupuję we Wrocku w Epi (info dla dziewczyn z okolicy, bo innym to pewnie niewiele da ;) ). W każdym razie kupowałam, bo już zaprzestałam, później szły zdrowy brzuszek i też strzelił focha po jakimś czasie - obecnie grane są nestle owoce leśne i bobovita wielowocowa ryżowo-kukurydziana i te uwielbia - reszta niespecjalnie.
 
reklama
asieek myślę, że to zależy od dziecka, Tomek od 2,5 miesiąca bez cyca, a nadal nie przesypia całej nocy-> zdarzyło mu się to jedynie kilka razy :-p
ale z głodu mój się nie budzi :-p
pogratulowac;P;)

ta,,,, dołączam się do mamuś które nie pamietaja kiedy przespały cała noc.... Ja miałam od 1 maja małą zacząc odstawiać w dzienod piersi, bo jeszcze jadła zaraz po przebudzeniu i koło 18, a czasem nawet w ciagu dnia. No i plany padły bo mala chora i oprocz rzadkiej kaszki i rzadkiej zupy tylko cyc....

W nocy tez oczywiscie agusie karmie - standardowo ok 12-1, a potem ok 4. Ale bywa i częściej. Na noc je godzine przed kapielą i snem 150 ml kaszy gęstej, a potem po kapieli pierś. Wiecej w nia nie wcisne kaszy bo ma odruch wymiotny. W nocy tez pewnie bardziej budzi sie napic mleczka z przyzwyczajenia nic z glodu.... Ale jakos ciezko mi ja przetrzymac i oduczyc....
{Poki co jak wyzdrowieje odstawiamy w dzien, a potem nocki....
Myślałam ze tylko moj taki glodomor;)
 
Do góry