reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią i nie tylko

qurde to ja jakaś cofnięta jestem bo nawet nie pomyślałam, że można już jajecznicę serwować ;)
 
reklama
Cypek nie przepada za jajkiem a zwłaszcza za białkiem, żółto czasem zje, ale zbytniego zachwytu nie ma.
 
my juz od dawna podajemy jajko w formie jajecznicy
uhh u nas jajowa na parze nie przeszla....
Szukam jakiegos innego spososbu na wprowadzenie bialka kurzego..bo przed szczepionka musimy sprawdzic czy nie jest uczulony na bialko
nic oprocz dodawania calego jajka do gotujacej zupy nie przychodzi mi do glowy
 
Ostatnia edycja:
a jak robicie jajecznicę? na parze (czyli jak bo nie wiem :p)? czy na patelni bez tłuszczu albo z odrobiną masła?

mam pytanie na temat truskawek. kupiłam dzisiaj świeże i nie wiem czy mogę dać małej z jogurtem naturalnym :confused: jadła już zeszłoroczne mrożone w formie kisielu ale świeżych jeszcze nie dawałam...może lepeij surowe sparzyć wrzątkiem i dopiero dać z jogurtem co?
 
reklama
marzena ja już smaże na patelni na maśle z szyneczką lub szczypiorkiem :-)

a co do truskawek, to u nas jedynie mrożone- rozmrażane- zeszłoroczny były, ale myślę, że na początek kilka sztuk możesz jej dac i obserwować. tzn ja bym tak zrobiła ;-)
 
Do góry