reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

karmienie piersią i nie tylko

Martina, ja gotuję łyżke kaszki manny w 150ml wody, wlewam w butlę 330 ml, dopełniam wodą, wsypuję mleko m. , kopiatą łyżkę kaszki ryżowej smakowej.
Odkąd wprowadziłam mu ta manne do kolacji to przesypia całe noce, nawet jesli pieluche przesika to się nie budzi:-p
 
reklama
Nie sądzę, do tego czasu przespał 3(!) noce jak miał 3 miesiące i budził się każdej nocy po kilka razy, może manna nie tylko miała wpływ, może i to że zasypia już sam, ale zasypiał sam a się budził, dopiero po mannie śpi.
 
hmm... moja Jagoda odmawia kaszki od ok 2 miesięcy... :/ nawet nie ma mowy, żebym wepchnęła jej do buzi cos białego na łyżeczce... :/ sama też nie chce się obsłużyć łyżeczką gdy przed nią stoi miseczka z czymś białym... :/
 
nie rozumiem zdziwienia.

raczej z ciekawości spytałam. Bez zdziwienia, chociaz może rzeczywiscie za dużo pytajników jak na post pytający, bez zdziwienia ;)

u nas na sniadanie jest musli, owsianka albo inny zbozowy wynalazek z holle, w ciagu dnia smakowa ryzowa a na kolacje kaszki na zdrowy brzuszek z nestle albo bobovity. wszystko na mleku modyfikowanym, niepredko przejdziemy na krowie bo nie widze takiej potrzeby.

jakiś link jak to wygląda? W jakich sklpeach kupujecie? Bo nigdy nie widzialam takiej firmy...

Mleko krowie Jagoda po troszku zaczęła pić po 2-gim roku. Ona była długo cyckowa i jak ją odstawiłam był problem, żeby ją przestawić na modyfikowane. Kupiłam chyba wszystkie możliwe o wszystkich smakach. W końcu w akcie desperacji kupiłam Candię w płynie. Jak spróbowała to wołała co chwila. Spokojnie pół litra dziennie szło..

Co to?

elwi ale ci zazdroszcze, Ty masz poprostu złote dziecko:)
Moja to obowiązkowo w nocy je 2 razy:(...nie wiem kiedy ja przespałam całą noc...chyba rok i 4 dni temu;(

eee tam julita to Ty masz bajkę ;-P Mój dwa razy to zazwyczaj je do 12-ej

ta,,,, dołączam się do mamuś które nie pamietaja kiedy przespały cała noc.... Ja miałam od 1 maja małą zacząc odstawiać w dzienod piersi, bo jeszcze jadła zaraz po przebudzeniu i koło 18, a czasem nawet w ciagu dnia. No i plany padły bo mala chora i oprocz rzadkiej kaszki i rzadkiej zupy tylko cyc....

W nocy tez oczywiscie agusie karmie - standardowo ok 12-1, a potem ok 4. Ale bywa i częściej. Na noc je godzine przed kapielą i snem 150 ml kaszy gęstej, a potem po kapieli pierś. Wiecej w nia nie wcisne kaszy bo ma odruch wymiotny. W nocy tez pewnie bardziej budzi sie napic mleczka z przyzwyczajenia nic z glodu.... Ale jakos ciezko mi ja przetrzymac i oduczyc....
{Poki co jak wyzdrowieje odstawiamy w dzien, a potem nocki....
 
reklama
Do góry