reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie piersią, dieta mam karmiacych:)

reklama
Ja tez wcinam wszystko,nie jadlam jeszcze grochu,ale musze sprobowac kiedys grochowke ugotowac:happy:
Jak mowie ze pije kawe to sie kazdy dziwi,ze karmisz i pijesz kawe?
Ale malej nic nie jest.....
 
Ja tez wcinam wszystko,nie jadlam jeszcze grochu,ale musze sprobowac kiedys grochowke ugotowac:happy:
Jak mowie ze pije kawe to sie kazdy dziwi,ze karmisz i pijesz kawe?
Ale malej nic nie jest.....
No Anet moja ostatnio tak mi daje popalić że bez kawy ani rusz. Nic by w domu nie było zrobione gdybym nie wypiła małego rozsysanego dopalacza:sorry:
A grochówki też nie próbowałam. Za to kapuśniak. A ostatnio mnie na bigos naszło. Normalnie święta mój żołądek czuje:laugh2:
 
malinka mi tez znacznie pojasnialy brodawki, widocznie taka kolej rzeczy

anet ja tez pije kawe, ale jeszcze nie odwazylam sie siegnac po kapuste czy groch
 
ja też piję kawkę (oprócz zbożowej), choć dość słabą; ze strączkowych jadłam jak dotąd soczewicę i kotlety z fasoli, po obu nie zauważyłam u córci żadnych niepokojących objawów; a w święta nie odmówię spróbowania bigosu:)


odkąd Ninka skończyła 3 m-ce znów domaga się jedzenia co 2-3 godzinki, wyjątkiem są noce, kiedy przerwy dochodzą czasem do 5-6 godzin; czy to może oznaczać, że mój pokarm coraz mniej jej wystarcza? powinnam już rozważyć podanie jakiegoś kleiku czy kaszki ryżowej, np. na noc? co o tym myślicie?
 
andariel :-) a bylas juz u alergologa??? ja bym poczekala z wprowadzaniem czegokolwiek... nawet ryz / kleik ryzowy moze uczulic :-(

ja jem juz wszystko - grochowki nie jadlam ale za to palaszuje zielony groszek ;-) wsio normalna

no moze nie wsio bo moje dziecie wysypane :-( niestety nie sa to typowe objawy wiec jem jak jadlam a w poniedzialek idziemy do alergologa...
jedno co moglo jej zaszkodzic to... zapomnialam sie i wypilam pol litra jogurtu za jednym zamachem ale wysypka nie jest typowo skazowa, w nietypowych miejscach, nie swedzi.... moze za tydzien bede madrzejsza...

albo...krochmal...wysypka zaczela sie pare dni po kapieli w krochmalu....ale czy to mozliwe??? w sumie innych zmian nie ma - kupa caly czas taka sama, mloda ryczy jak ryczala, kosmetyki i proszek do prania non stop te same...

pozyjemy obaczymy....
 
rubi dzisiaj wieczorem mamy wizytę, oczywiście nie wprowadzałabym niczego przed lekarzem:tak:i w ogóle wcale mi się do tego nie spieszy, bo chciałabym karmić wyłącznie piersią do ukończenia min. 5 m-ca, ale tak częste jedzenie mnie po prostu zaczyna zastanawiać; nie chciałabym, żeby mała nie dojadała:sorry:
o wysypce po kąpieli krochmalowej jeszcze nie słyszalam - ciekawe co Ci powie lekarz;
 
moja córcia jadła co 2-3 godziny w dzień a w nocy tylko niekiedy sie budziła na jedno karmienie a od jakiś dwóch tygodni w dzień pije co 1,5-2 godziny a w nocy conajmniej 2 razy, od wczoraj podaje jej marchewke oczywiście za poleceniem lekarza, Kalinka jest drobniutka i przybiera tyle co musi,w ciągu pierwszych 7 tygodni przytyła 700 g a po kolejnych 7 tygodniach następne 800g, sama czuje że mała potrzebuje już cos więcej, dlatego się nie wachałam podać warzywko:)
 
reklama
andariel moj Miko je w dzien co 1,5-2 godz, a w nocy co 3, czyli jak niemowle; moj pediatre powiedzial, ze pewnie taka jego uroda i skoro robi czesto kupki (a robi w dzien okolo 3 porzadne), to widocznie ma super przemiane materii. niestety ja nawet nie moge wyjsc do kina czy polazic po sklepach, bo Miko chce "le"
 
Do góry