reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie piersią, dieta mam karmiacych:)

w nocy tez dulda ladnie a w dzien mam wlasnie problem bo sie wierzga czasami
tez sie rozprasza latwo wiec karmie w ciszy
a jak sie zapomne i do mojego cos glosno odpowiem to sie Adas spojrzy z nagana a czasmi nawet przestraszy

a od kilku dni spie bez stanika i wlasciwie zniszczen nie sieje- jedynie jak zassie z jednej piersi to przez chwile mleko leci mi i z drugiej:happy:
 
reklama
w nocy tez dulda ladnie a w dzien mam wlasnie problem bo sie wierzga czasami
tez sie rozprasza latwo wiec karmie w ciszy
a jak sie zapomne i do mojego cos glosno odpowiem to sie Adas spojrzy z nagana a czasmi nawet przestraszy

a od kilku dni spie bez stanika i wlasciwie zniszczen nie sieje- jedynie jak zassie z jednej piersi to przez chwile mleko leci mi i z drugiej:happy:

tez mi tak leci;-)
 
ja jeszcze nie próbowałam spać bez stanika.

Miko też zaczyna już obracać główkę na wszystkie strony podczas jedzonka, no chyba, ze jest strasznie głodny, to wtedy je z zamknietymi oczkami, ściskajac obiema rączkami moją pierś, chyba, że po to, żeby szybciej lub wiecej leciało, hihihi
 
A ja niby mam mniej mleka bo dokarmiam przeciez butlą ale nie ma mowy spania bez stanika :shocked2:
Tak mi mleko leci że budze się cała mokra :crazy:

ja karmie tylko piersia i spie bez stanika - w nocy podczas karmienia poleci kilka kropelek na pieluszke i tyle:-)chyba moja Mała musi sie niezle nameczyc zeby wyssac jesli tak ciezko leci - nie razaz cała spocona jest:-D
 
Enka, ja brałam DUOMOX bo mi ginekolog przepisał i karmiłam piersią cały czas. edit. no to widzę że Aneczka już znalazła :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pytanie: czy można brać antybiotyki jak się karmi, a dokładnie Augmentin???
Augmentin przepisują tez na zapalenie piersi i każą karmić wiec mozna - ale wiadomo ze tylko wtedy gdy nie ma wyjścia, bo jakies lekkie boleści brzuszka mogą być. Mi tak doktorka tłumaczyła jak byłam z zatorem u niej...
 
Do góry