reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią/butelką a potem inne jedzonko

Idusia-moja Maja tez miala tradzik niemowlecy i tez w razie czego lekarka kazala mi przejsc na diete.Po 2 tygodniach zaczelam powoli wszystko jesc,jak jej zeszlo,no i nic jej nie bylo.A tradzik rzeczywiscie jest od naszych hormonow.
 
reklama
Ja tak jak Głuszek przez te wszystkie choroby to jeszcze nie zdążyłam Maćkowi diety rozszeżyć. Teraz dostał nutramigen i znowu muszę tydzień odczekać i dopiero zacząćź wprowadzać nowości. Jak tak dalej pójdzie to do roku mięsa nie spróbuje:-D
 
Pani doktor dzis stwierdziła ze te kupy to nic takiego.... mam dawac Enteriol i calcium carbinicum, idzie zgłupiec z tymi krostkami. Malemu dzis posmarowałam buzie zwykłym kremem (Zinalfatem) i mu zlazlo, zaczynam miec wątpliwosci do tego co to za *****. dobra na razie wyglada fajnie, dzis zrobił dwie kupy i obydwie dobre... moze wszytsko idzie ku lepszemu, jak tylko kupy zrobia sie dobre odczekam jeszcze z tydzień i zaczynma mu dawac warzywka.
 
Malutka wsunęła 5 łyżeczek marchewki z ziemniakami, dopiła mlekiem i spała 2,5 godziny :szok: obudziłą się po 70 min. pociągnęła cycka i spała dalej :tak: soczki jej zbytnio nie podchodzą, ale nic na siłe :tak:
 
Właśnie Marta wszystko po kolei, wolniutko. Antoś też się długo przekonywał. A dzisiaj zjadł ok 150 ml zupki, która mu ugotowałam. Tylko troszkę mi za rzadka wyszła.
I wiecie co? chyba mój Antek odrzucił butelkę. Bo wczoraj wieczorem nie chciał butli na noc. Przelałam mleko i zrobiłam kaszę i zjadł ok 120 ml łyżeczką i dzisiaj to samo.Czy to możliwe że nie chce butli.
 
Magda u mnie bylo podobnie z Nadią - zupki to wsuwa jak opętana( potrafi zjesc ten duzy sloiczek 190) a mleko zjada z wielką łaską... myslę, że mu przejdzie niechęc na picie z butli - no ale musisz mu dawac bo faktycznie zapomni o butllii:happy:
 
Moja od początku do butli ble - butlą lubi pić tylko soczki.Jak j karmię cycem to parę razy go puszcza jak possie - po co ma się męczyć - mleko leci gdzieś po minucie jak mała zaczyna ssać i widzę że jej się to niezbyt podoba.
 
I wiecie co? chyba mój Antek odrzucił butelkę. Bo wczoraj wieczorem nie chciał butli na noc. Przelałam mleko i zrobiłam kaszę i zjadł ok 120 ml łyżeczką i dzisiaj to samo.Czy to możliwe że nie chce butli.
u mnie jest podobnie ale tylko wieczorem Rano butle wsuwa a popoludniu i wieczorem juz tylko lyzeczka I z musu mu zageszczam troszke bo samo mleko to mu sie wylewa z dziobka. Co do tezy dlaczego to chyba od zebow Wieczorem daja o sobioe jakos bardziej znak i moze dziaselka przy piciu z butli bardziej sie ukrwia i wtedy bardziej bola. Nie wiem ale taka teze mialam z Kinga Pani doktor tak twierdzila
 
u mnie jest podobnie ale tylko wieczorem Rano butle wsuwa a popoludniu i wieczorem juz tylko lyzeczka I z musu mu zageszczam troszke bo samo mleko to mu sie wylewa z dziobka. Co do tezy dlaczego to chyba od zebow Wieczorem daja o sobioe jakos bardziej znak i moze dziaselka przy piciu z butli bardziej sie ukrwia i wtedy bardziej bola. Nie wiem ale taka teze mialam z Kinga Pani doktor tak twierdzila

hmm to jest nawet prawdopodobne - wieczorem to wogóle nie chce jesc :-(a w nocy tak
 
reklama
Staś mi ładnie wszystko zajada. Od 2 dni podaję mu gluten - łyżeczkę kaszy mannej do zupki jarzynowej.

Magdziarko, mój Wojciaszek prawie nie jadł z butli. Dlatego szybko nauczyłam go pić z kubka (potem trudno odzwyczaić od butelki).
 
Do góry