reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią/butelką a potem inne jedzonko

reklama
Lorciu, no więc mi tez się wydawało, że kupka śluzowata (ale nie jestem pewna jak ten śluz ma wyglądać) i też kilka dni temu jakiś taki ostry zapach. Ale dziś kupka luźniejsza, ale smrodek zupełnie normalny.
Po prostu sama nie wiem, czy ten gluten odstawiać, czy podawać dalej.:baffled:
 
Mamoot może odstaw na tydzień i zobaczysz czy będzie poprawa..
u mnie raz pojawiła się śluzowata później dobra i na następny dzień znów pojawił się śluz:baffled: także nie wiem od czego to zależne ale odkąd odstawiłam gluten wszystko jest w porządku:tak:
 
A ja musze sie pochwalic,ze Maja wypila wczoraj 130ml sztucznego mleka:-)
Po poludniu przetrzymalam ja godzinke dluzej niz zwykle i zamiast piersi dalam butelke z Nutrilonem (Bebilon)-troche plula,przerywala ssanie,ale i tak ladnie wypila.
Zastanawiam sie czy porannego karmienia nie zastapic tez butla,bo dzis znowu possala z jednej piersi 4 minuty,z drugiej juz nic....Wieczorem jeszcze jako tako pije....
 
Mamoot może odstaw na tydzień i zobaczysz czy będzie poprawa..
u mnie raz pojawiła się śluzowata później dobra i na następny dzień znów pojawił się śluz:baffled: także nie wiem od czego to zależne ale odkąd odstawiłam gluten wszystko jest w porządku:tak:

No to właśnie troche jak u Stasia, bo dziś kupki są w porządku. Poczekam jeszcze ze dwa dni i jak tak dalej będzie to odstawię.

Lorciu, Magdziarko, i co juz nie dajecie glutenu? I dopiero dacie ok. roku? A konsultowałyście z pediatrą, czy tak na własną rękę?
 
Nie daje Monia glutenu. Pediatra powiedziała że zdania są bardzo podzielone i jeśli są podejrzenia że gluten może uczulać nalezy odstawić.
 
ehhh, ja już sama nie rozumiem Bartka, raz zje cały słoik i nie chce nic jesc przez 3h a dzisiaj zjadł cały i w płacz- to ja mu mleka a on wypił 180ml... no i jak ja mam mu zastąpic jeden posiłek :confused::baffled:
 
reklama
Do góry