reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią/butelką a potem inne jedzonko

A mała od wielkiego dzwonu ciągnie teraz butlę :tak: może nie rewelacja jest, bo więcej gryzie smoczka, ale zawsze cos jejpoleci. Ale to zasługa :)confused:) ząbków i smoczka :tak: a jak ma naprawdę dobry dzień to i 30 ml wypije ;-) lepsze to niz nic :-p
 
reklama
A mała od wielkiego dzwonu ciągnie teraz butlę :tak: może nie rewelacja jest, bo więcej gryzie smoczka, ale zawsze cos jejpoleci. Ale to zasługa :)confused:) ząbków i smoczka :tak: a jak ma naprawdę dobry dzień to i 30 ml wypije ;-) lepsze to niz nic :-p
U nas z tym gryzieniem jest podobnie...ustnik silikonowy z Aventu to najlepszy gryzak, ale jak coś poleci, to się krzywi:-D. A zwykłych gryzaków nie chce:dry:
 
A Maja ostatnio bardzo malo je z piersi,po5-8 minut 3 razy dziennie (+obiadek+kaszka).Martwie sie o to.A sztucznym wciaz pluje...
 
Moja też pluła a teraz jak mnie nie ma to mąż jej daje i z 50 ml teraz już wypija 100 więc nie ma się co martwić dziewczynki, jak nie będzie cyca to i mleko posmakuje.
 
Wyląda na to, że Stasiowi poprawiły się kupki. A juz się bałam, że czegoś nie trawi. Podejrzewam, że jak przy kilka dni mniej jadł, to kupki zrobiły się takie bardziej "mleczne", rzadkie. Teraz znów wcina sporo i od razu jest lepiej.
 
My wróciłyśmy do wyłącznego karmienia piersią - przez tą chorobę Lenka ma niewielki apetyt i uznałam, że skoro tak mało je, to niech to chociaż będzie najwartościowsze jedzonko, czyli moje mleczko :-) Od niedzieli Mała jest tylko na cycu i też już mamy małą rewolucję w pieluszce ;-)
 
reklama
No właśnie, ja już nie wiem, czy Stasiowe kupki sa dobre czy nie, bo dzis znów luźniejsza. I nie wiem, czy to dlatego, że zjadł więcej mleczka (a skad ja mam wiedziec ile on z cysia wypija), czy też coś mu szkodzi. Czy któraś z Was widziała jakąs nieprawidłową reakcję dzidziusia na gluten? Jakies nietakie kupki?
 
Do góry