reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią/butelką a potem inne jedzonko

reklama
Darunia, mój Staś zamiast jednego mlesiowego posiłku zjada między 100 a 150 g zupki.

Agacinko, mam dokładnie takie same pytania co Ty. Ja na razie podaję taką samą ilość glutenu, ale też nie wiem co dalej.
 
Dziewczyny mam pytanie, ponieważ chciałabym zastąpic jeden posiłek Bartkowi jakąś zupką i nie wiem ile powinien zjesc żeby był najedzony- dodam, że narazie daje mu słoiczki i np. wczoraj zjadł cały 125g i myślałam, że mu starczy i za 3 godz dostanie flachę, a ten po 30 mniutach w ryk bo chce jesc i wypił 180ml mleka :szok: no i nie mam pojęcia ile powinien zjesc tej zupki :confused:
Darunia u nas jest podobnie :tak: maly sloiczek obiadku i za godzine placz bo glodny i butla mleka (pewnie zjadlby 180 ale robie 120)...wydaje mi sie ze Bruno mysli ze zupka to nie jedzenie :-D;-)
 
I jeszcze mam jedno zmartwienie, ale to na tym wątku
Dzisaij próbowałam do mieszanki dodac mojego mleczka, bo Bart nie akceptuje cyca juz (chyba) i ściągnęlam aż 10 ml :zawstydzona/y::-( a tak bardzo chciałabym przekarmic go całą zimę, mam nadzieję, że chociaż kilka łyków dziennie bedzie pił :dry:
 
Darunia laktatorem można pobudzić laktację więc nie poddawaj się, uda ci się na pewno :-)
Piotruś dziś zjadł domową zupkę marchew i ziemniaczki i łyżeczka brokółów ze słoiczka do tego. Smakowało mu, jutro dodam więcej brokółów. Nie wiem ile zjada bo nie mierzę he he. Na oko to pół słoiczka ale on dopiero zaczyna przygodę z jedzeniem :tak:
 
Kuba zjada słoiczek 125 i chyba mu wystarcza. Chociaż na początku płakal ale chyba przez to, że przyzwyczajony był że posiłek to mleczko w butelce. I na początku dorabiałam mu troszkę mleka a teraz już nie.
 
A ja mam pytanie do Mam wprowadzających gluten - od kilku dni dodaję Lence trochę (pół łyżeczki) kaszy manny do zupki i nie wiem, czy tak ma zostać, czy trzeba zwiększać ilość? I jak długo podawać ten gluten, można przez kilka tygodni i jeżeli nic się nie dzieje, to uznać, że jest ok i przerwać, czy trzeba już podawać cały czas?
Ja też od tygodnia podaję mojemu małemu gluten. Z tego co wiem, należy podawać cały czas taką samą dawkę, codziennie, przez 2 miesiące. Jeżeli przez ten czas nic się nie dzieje, można dziecku wprowadzić posiłki z glutenem (np. raz dziennie kaszka glutenowa jak pełny posiłek).
 
A ja mam pytanie do Mam wprowadzających gluten - od kilku dni dodaję Lence trochę (pół łyżeczki) kaszy manny do zupki i nie wiem, czy tak ma zostać, czy trzeba zwiększać ilość? I jak długo podawać ten gluten, można przez kilka tygodni i jeżeli nic się nie dzieje, to uznać, że jest ok i przerwać, czy trzeba już podawać cały czas?

Dokładnie dobrze Joanna napisała - 2 miesieczna ekspozycja na gluten w postaci 1 łyzeczki a potem mozna juz normlanie dawac
 
reklama
Do góry