reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią/butelką a potem inne jedzonko

Mata gratuluje udanego kucharzenia i Dobrusia szczesliwa:-D
Ja narazie daje ze sloiczka,ale powoli zauwazam,ze dla mnie to nie ma sensu i tak jestem na diecie od poniedzialku wiec takie zupki jak marzenie:tak:
 
reklama
Marta super, że Dobrusi smakuje Twoje jedzonko. Mój Kuba narazie wybrzydza;-) Ale za kilka dni spróbuję też sama ugotować. Kacper jadł tylko moje zupki i M się śmieje ze niechęć Kuby do mojego jedzenioa to znak że gorzej gotuję;-):-D A blender świetna sprawa. Kupilam ostatnio i rewelacyjnie miksuje na gładką masę. Polecam. Koszt niewielki ja bynajmniej kupowalam najzwyklejszy a o ile mniej sprzątania
 
u mnie tak samo jak Agusi :tak: narazie sloiczki bo maly raz zje raz nie..glownie sie narazie skupia na gryzieniu lyzeczki lub sliniaka:zawstydzona/y:inna sprawa ze nie mamy gdzie kupic zdrowych sprawdzonych warzyw czy mieska :-(
a blender fajna rzecz :-)
 
wiem ze sa ale jak Stasio je i nic mu nie jest to na pewno nie jest uczulony. Po prostu trzeba uwazac a nie tak na hura wszytsko. Nawet u zdrowych dzieci. Bo mamy czesto ulegaja pokusie i jak juz cos idzie sprawne to daja wszystko na raz. A u maluchów czesto jest cos takiego jak nietolerancja pokarmowa. Czyli czegos organizm nie toleruje a za miesiac, dwa albo troche dluzej... nabiera tolerancji i nie koniecznie jest to alergia. Ale trzeba wiedziec czego nie toleruje :)

Ty to jesteś specjalistką od spraw pokarmowych. :tak:
Ja wprowadzam każdy nowy składnik co jakies 5 -7 dni.
 
No,ja wlasie mam dostac blender na gwiazdke:-)I wtedy ugotuje Mai jakas zupke,ale nam takze,bo bardzo lubie zupy-kremy:-)
 
Dziewczyny mam pytanie, ponieważ chciałabym zastąpic jeden posiłek Bartkowi jakąś zupką i nie wiem ile powinien zjesc żeby był najedzony- dodam, że narazie daje mu słoiczki i np. wczoraj zjadł cały 125g i myślałam, że mu starczy i za 3 godz dostanie flachę, a ten po 30 mniutach w ryk bo chce jesc i wypił 180ml mleka :szok: no i nie mam pojęcia ile powinien zjesc tej zupki :confused:
 
Dziewczyny mam pytanie, ponieważ chciałabym zastąpic jeden posiłek Bartkowi jakąś zupką i nie wiem ile powinien zjesc żeby był najedzony- dodam, że narazie daje mu słoiczki i np. wczoraj zjadł cały 125g i myślałam, że mu starczy i za 3 godz dostanie flachę, a ten po 30 mniutach w ryk bo chce jesc i wypił 180ml mleka :szok: no i nie mam pojęcia ile powinien zjesc tej zupki :confused:
No to zjadła bardzo duzo. Antek je mniej więcej tyle co mały słoiczek czyli jakieś 120 ml i je za 4 godziny....
 
reklama
A ja mam pytanie do Mam wprowadzających gluten - od kilku dni dodaję Lence trochę (pół łyżeczki) kaszy manny do zupki i nie wiem, czy tak ma zostać, czy trzeba zwiększać ilość? I jak długo podawać ten gluten, można przez kilka tygodni i jeżeli nic się nie dzieje, to uznać, że jest ok i przerwać, czy trzeba już podawać cały czas?
 
Do góry